Tecrübelerinizle bana yardım eder misiniz?

eflatunbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2009
143
1
arkadaşlar merhaba ..
2 yıllık evliyim ilk yıl bebek düşünmedik 2 yıl istedik 1 yıl denedik olmadı kontrol içöin dr.başvurduğumda yapılan hormon testlerinde ilk defa duyduğum prolaktin seviyemin 98 olduğunu öğrendim bebekı oluşumunu önlediğini belirtti doktorum vucut kendisi gebeliği kabul etmiyor dedi ancak prolaktinemi denen rahatsızlığın belirtileri bende sadece gebe kalamamak olarak belirti veriyor neden araştırmasında beynimden çekilen mr da 3 mm çapında mikro adenom tespit edildi ve dostınex 0,5 mg kullanmaya başladım ilk olareak dr.3 aylık tedavi verdi bu konuda bilgisi olan ve yaşayan kimse varsa lütfen bana yarım etsin bilgilendirsin tavsiyelerini dikkate alacağımk sıkıntılı dönemdeyim dr.aşabileceğimizi belirtti ama rahat değilim hamilelik olurmu tabi allah izin verdikten sonra hamile kalırsamda bu rahatsızlığın bebeğe zarar verirmi ...yardım ve bilgilerinizi bekliyorum teşlekkür ederim

Canım çok geçmiş olsun.Ben yeni katıldım ama yanlış hatırlamıyosam doğum-bebek-kadın sağlığıyla ilgili bölümler vardı sitede.Belki oralardan daha çabuk sonuç elde edebilirsin,senin sorununa benzer sorunlar yaşayan kişilere daha kolay ulaşırsın die düşünüyorum.Denemende fayda var.

canım teşekkür ederim.kısa sürede sesimi duyduğun için bahsettiğin bölümleri bende gördüm ama acemilik işte konu olarak açmak istedim mi
kro adenom ile kimse bilgi yazmamış deneyeceğim

öncelikle hoşgeldin ve geçmiş olsun.. ewet konuyu bir de gebelikle ilgili bölğme yazarsan mutlaka ilgili kişilerle karşılaşırsın .. umarım çabucak atlatırsın .. :1hug:

X