TEBRİK EDİYORUM kocacım

meldam

Kaderimin Efendisiyim
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2007
14.906
22
41
senağlama banyo yaparken sana şampuan yerine domestos verdiğim için
dışarda yemek yiyelim dediğinde evimizin balkonundan bahsettiğin halde benim yanlış anlamama rağmen beni dışarıya yemeğe götürdüğün için;:teytey:
birşeye sinirlendiğimde hep sen beni altan aldığın için
çok yorgun olduğun halde surat asmayım diye benimle oturduğun için
denizde bikinimden hoşlanmadığın için havluyla arkamdan gezdiğin için
yaptığım yanlışlar asla yüzüme vurmadığın için teşşekür ediyorum ama artık ben senden şüpheleniyorum:uhm::uhm:

teşekkür bölümü muhteşemdi, çok iyi ve güzel giden bi evliliğiniz var maşallah Allah nazarlardan saklasın ama kızmayın ama inanın sonuna gelince şok oldum ve dayanamadım :roflol: :roflol:

herkesin eşi böyle iyi, anlayışlı ve insancıl olsa keşke (hamdolsun ki benim böyle ama herkes çok da şanslı değil) neden şüphe ettiğinizi anlayamadım gitti...

Ayy ne güzel.:asigim:
işte ewlilik budur..
eşinizi yürekten tebrik ediyorum..
mutluluugunuz daim olsun a.s.

ben bu kadar sabırlı olunca acaba benimi aldatıyor diye düşünüyorum belki suçunu filan kapatmak için bu kadar anlayışlı sabırlısır

ay ay biz hatunları anlamak mümkün değil a.s
ilği gözterirler acaba aldatıyorlarmı deriza.s
ilği göstermezler acaba aldatıyormu deriza.s
iyki bu adamlar bizi asmaya kalkışmıyor vallah:roflol:
büyük sabırlılık bu olsa gerek:roflol:

böle eş bulmuşun da hala adamın neyinden şüpheleniyon...eşin ne güzel bak hep senin peşinde geziyo.benimki olsa ne halin varsa gör der nazımıda bu kadar çekmez yani.eşinin gıymatını bil..tatlicadiarzu

:roflol::roflol:
bencede çok doğru söylemişsiniz.
ne varki bunda gerçekten sizi seviyor demekki coksekeriremsu

ben yinede şüpheleniyim sonuçta erkek milleti ne yapacağı belli olmaz vardır onun yine bir bildiği

Gerçekten sabırlı bir eşe sahipsin kıymetini bil .Ömür boyu mutluluklar .

mutluluklar dilerim
merak ettim domestosu kullandı mı eşiniz bişe oldu mu yazık yaaa:roflol:

meldacığım eşin öncedendemi aynıydı yoksa sonradanmı bu kadar anlayışlı oldu önce bunu bir öğrenebilirmiyim eğer sonradan oldu ise şüphelerinde haklısın derim eğer öncedende aynı ise sadece diyeceğim yat kalk allaha binlerce şükret böyle eş hiçkimseye nasip olmaz canım sana evliliğinde sonsuz mutluluklar canım.........!

valla canım bende anlayamadım gitti. aklı bir gelip bir gidiyor iyimi kötümüfisfisfis ama genelde sakin

niye kafanı olumsuz şeylere kurcalıyon ya:mymeka:
seviyo işte seni hıh :dilcikar:
Allah mutluluğunuzu daim etsin :asigim:

Ayyy Allahım yaaa böyle erkek var mı gerçekten dünyada..MEldam var evet benimki diyorsan o zaman öp başına koy derim....
Aboowww benim nişanlım mı alttan almak mı?? asla...ben 1 kızsam o bana 2 kızar ben 1 surat yapsam o bana 10 surat...
Maşallah Maşallaahhhh

banyo yaparken sana şampuan yerine domestos verdiğim için:1shok::1shok:
allah mutluluğunuzu bozmasın ama ben böyle bir eş istemem
biraz olsun ağırlığını koymalıı
ben kocasını yada sevgilisini parmağında oynatan(sizin için demiyorum yeri gelmişken söylüyorum)kadın tipini sevmiyorum neyine heves edip anlatırlar anlamamda
bir ara benim eşimde herşeyime tamam derdi çok sıkılmıştımm 3 gün sonra ne bu yaa dedim programlandınmı sen dedim sonra kendine geldi şükürrr :roflol:
allah dağına göre kar verirmiş yaa tekrardan allah mutlu mesut etsin arkadaşım nacizane fikrimmma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…