TCA'nın Nikah Fotoları :)

Çok dadlu olmuş yaaa.
Bu kardın bu kadar dadlu olcegini düşünmediydim:icecream:

Mutluluklar canım. Sıra sıra sıpalar isteriz-tatlicadiarzu-:1hug:a.s.

çookkk eskiden 1 sene evvel sanırım cadının resmini görmüştüm....
ne kadar tatlı dedim nicki gibi...
Allah bir ömür boyu mutlu etsin inşallah en kötü günleri böyle olsun...
Çok duygulandım.....
Bu arada bir ayrıntı var TCA nın yanında ki genç kız kim...???
Kardeşi filan mı ??

yaa çok güzel bayıldım resmen gelniliğin parıl parıl duvağın çok şık ortam fevkaladenin fevkinde:)
Allahmutlu etsin yüzünüz hep gülsün nişan fotolarını görememiştim bunları gördüm ...
burası bir nikah dairesi mi merak ettim ya genelde nikah daireleri böyle olmuyor neresi buraası ben de burada evleniyim:))

anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kahretmeye kız evlendin mi:1shok:
sonunda reel avatar yapıcan yane:roflol:
hayırlı olsun ne diyim
sonunda sankim b.. var demişakkıdı
gerçi hala daha inanamıyom
erkul sanki programlanmış robot gibin duriy

sanırsam artık :CüvCüv:beklemeye başlayalım
nede olsa iloştan hayır yok:mymeka:

allah mesut etsin. eniştemizin ilk resimlerdeki bakışı çok komik galiba kk dan bıkan erkeklerdendi kendisi. burdadamı buldunuz birbirinizi der gibi bakıyo. :roflol:

şok şok şok:1shok::1shok::1shok: bune hız anacım evleneli kaç gün oldu sayfalar doldu mutluluktan başka birşey bulama inşallah huzur hep senin yuvanda olsun

kızlar bu ne hız maşallah yetişemedim size nikahta 15 sayfa oldu bile birde düşünün balayı anılarını:jeyyar: bu kız ay pardon artık kadın:roflol:
ayrıca hepinize sonsuz saygılarımı yolluyorum tca nın bu güzel gününde biz gidemedik fakat sayenizde aynen yanındaymışım gibi hissettim hepinizi öpüyorum :1hug:
kuzum tam kuzu sarması gibisin maşallah hepinize maşallah

ay sanki daha geçen gün yazdı burda bizde tebrik ettik ne çabuk geldi büyük günn:1rolleyes:
herkesi bir arada görmek çok keyifliydi..
keşke kocaelide de böyle çok kişi olsada toplaşıp gelseler benim düğünüme ne güzel olurdu :1hug:
TCA canım çok cici bir gelin olmuşsun Şenizdarısı başımızaaaa.s.

mutlulugu sonsuz olsun allah emsut etsin cok güzel olmus

Allah´im ne kadargüzel bir gelin olmus bizim TCA ´miz masaallah Allah mesut bahtiyar etsin .....
Sergüzest emegin icin tesekkürler canim ....

allah mesutt etsinn tca
pek yakışmışsınızz erdin sonundaa muradınaaa :jeyyar:

o nikahta bulunmayı çok istiyordum ama gelemedim...

çok güzel bir gelin olmuşsun arzum.
inşallah çok mutlu bir evliliğin olur, tüm umutlarına, dileklerine inşallah en kısa zamanda kavuşursun.
herşey gönlünce olsun...

CANIM BURASI KEÇİÖRENDE FATİH NİKAH DAİRESİ, BENDE İLK DEFA GİTTİM GERÇEKTEN GÜZEL BİR YER a.s

Ayyy çok sevindim yaa. ALLAH mutlu mesut bahtiyar etsin. çok güzel olmuş Bir ömür yüzün hep öyle güler umarım :)

allah ömr boyu mutlu huzurlu etsin
dostluğunuz hiç bozulmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…