TCA'nın Nikah Fotoları :)

LAF ARAMIZDA YUKARDAKİ RESİMDE CADI ENİŞTENİN KOLUNA BİR YAPIŞMIŞKİİİ SANKİMDE ERKUL KAÇACAK KİMİN :roflol::roflol::roflol::roflol:

BU ARADA YANIMIZDAKİ SARIŞIN GÜZELLİK NRSNMK39 ABLAMIZIN KIZIDIR KENDİLERİ NAMIN KIZI DEĞİL,

(NAM OKADAR GÜZELMİKİNE ÖYLE GÜZEL KIZI OLSUN :dilcikar:)

SAHTE MIKTAR NİYE ÇİRKİN OLDUĞUMU YÜZÜME VURUYORSUN:çok üzgünüm:

BENDE SAALERCE AĞLAYIP SENİN KAFANI ŞİŞİRECEĞİM İŞTE:dilcikar:

[ı][sıze="2"]laf aramızda yukardaki resimde cadı eniştenin koluna bir yapışmışkiii sankimde erkul kaçacak kimin :roflol::roflol::roflol::roflol:[/sıze][/ı]

anacığım
biliyorsun nikah masasına oturmadan önce sıkı sıkı tembih ettim
"yol yakınken vazgeç" ama nerdeeee

kızın gözü enişteden başka birşey görmüyordu ki

YOK TATLIM BENİM KIZIM DEĞİL
NRSNKM39 ABLAMIZIN KÜÇÜK KIZI

DEMEK KUZUM BENİ O KADAR YAŞLI GÖRDÜNsenağlama

Ay ne bilembenneyaptımki, o kargaşada sanki senin kız diye şeyettim. bende naadar genç diyordum, boyu kadar kızı olmasına rağmen.:CüvCüv:

ayyy canlarım ne kadar güzel çıkmışlar
hep böyle mutlu olurlar inşallah
ayrıca kk hatunlarıda pek güzeller kaydirigubbakcemile5

darısı benim başıma sengözlerimebaksanab

allah mesut etsin cadı arzucum ama damat çok kızgın hee çok korktum benn

SAHTE MIKTAR NİYE ÇİRKİN OLDUĞUMU YÜZÜME VURUYORSUN:çok üzgünüm:

BENDE SAALERCE AĞLAYIP SENİN KAFANI ŞİŞİRECEĞİM İŞTE:dilcikar:

HANİ KENDİNİ BİŞEY SANIPDA HAVALARA GİRME DİYE ŞEETTİMDİİ

GEL GEL ÖPİMDE AĞLAMA KIYAMAM BEN SANAAAA :1hug: ÇİRKİN MİRKİN AMA OLSUN BENİM ARKADAŞIMSIN İŞTE NAPİİİM DAYANAMADIM Şeniz

Ay ne bilembenneyaptımki, o kargaşada sanki senin kız diye şeyettim. bende naadar genç diyordum, boyu kadar kızı olmasına rağmen.:CüvCüv:

YALANA BAK YALANAAA :1closedeyes: ÜÇ KAĞITCI SENİİİİİİİİİİİİ:jeyyar:

canım arzum..:1hug:
İnşallah eşi ile beraber bir ömür boyu mutlu,mesut,sağlıcakla yaşarlar...
:Saruboceq:

yeni çiftmize bir ömür boyu mutluluklar dilerim :Saruboceq: darısı tüm isteyen bekar arkadaşların başına a.s.
bu arada damat beyin şaşkın hali benim gibi kimsenin gözünden kaçmamış ama bence haklı yani damat bu kadar kadın aranıza almışınız nerden çıktıkları belli olmayan bu kadar arkadaş adamı şoka sokmuş ve gözünü korkutmuştur kaydirigubbakcemile3

ömür boyu mutluluklar diliyorumm.
allah bir yastıkta kocatsın.hep mutlu olunnnna.s.

TCA canım bir ömür boyu mutluluklar tatlım, gülen yüzün hiç solmasın, evinizden huzur eksik olmasın...

ankaralı bayanlar çok hoş görünüyorsunuz, ama kuzumu es geçemeyeceğim, harika görnüyorsun canım, kim derki iki çocuk annesi diye, maşallah 41 kere, saç rengin harika bayıldımmm

anam anam cadı da evlendi ya ölsemde gam yemem daha -tatlicadiarzu-allah mesut mutlu yaşatsın cadıcım

lannn çok güzel lannn :asigim:

caımm çok mutlu ol inşallahh ayy nasıl sevinçli oldum yaa hihoyyyt

cok gusel bi gelın olmuşsun ama bıras gergın gıbısınız.düğün olmadan aıleler arasında hep sorun cıkar buda gelın damata yansır malesef bndede oyle olmuştusenağlama

ben bu fotoğraflaroı şimdi gördüm..bebenin yüzünden hep..:ecrin_bebek:
arzu erkula yapışmış fotolarda aman adam kaçmasın bi yere diye..
bacım o kadar yapışma yıllar sonra sen ittirecen onu,bi şöyle geride dur diyerekten..diyim..kaydirigubbakcemile
çok güzel olmuşsun..Allahım bir ömür daim etsin mutluluğunuzu inşallah..:asigim:

KANDIRICIKCI KUZUM:dilcikar:

HADİ HADİ GELDİM NE ZAMAN ÖPECEKSİNŞeniz

SAHTE MIKTAR naniknanik

canım. Allah mesut etsin. çok güzel bir gelin olmuşsun..
Rabbim,bir yastıkta kocatsın sizi...a.s..

Ay eve geldim hemen resimlere baktım...

TCA mükemmel olmuşsun ya enişte de tam enişte yani kaydirigubbakcemile3

Kuzum sende neymişsin be :1shok:

Nazar değmesin maşallah...

Allahım o tatlı gülüşünü hiç eksiltmesin TCAm...:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…