TCA'nın Nikah Fotoları :)

EVEEETT KIZLAR İŞTE CADIMIZDA ERDİ SONUNDA MURADINAAAA :lepi:

BİZİM ORALARIN BİR LAFI VARDIR, DERLERKİ BÜYÜKLERİMİZ;
'' KIZLAR KOCAYI BİŞEY SANIR, GİTTİĞİ GECE USANIR'' :roflol::roflol:

CADIIM BİDENEM GERÇEKTEN ÇOK ŞEKERDİN CANIM BENİİM :1hug:

DARISI TÜM BEKARLARIMIZA İNŞALLAH, HAAA BU ARADA CADININ KIZ KARDEŞİYLEDE TANIŞTIK ÇOK ŞEKERDİ MAŞALLAH,

CADI GELİN ODASININ KAPISINDA BENİ HEMEN TANIDI VALLA kaydirigubbakcemile5 KALİŞ APLAM HOŞGELDİN DEDİ HEMEN, SANKİ UZUN ZAMANDIR TANIŞIYORDUK,

KIZLAR BENDEKİ RESİMLERİ SERGÜYE ATTIM AMA ŞU ANDA OKULDA DÖNÜŞTE KOYACAK RESİMLERİ,

BUNDAN SONRAKİ ANKARA TOPLAANTILARINDA TCA YI ARAMIZDA GÖRECEKSİNİZ İNŞALLAH, ASENA 66 NIN KOMŞUSU OLDU, BİRLİKTE GELİRLER ARTIKIN,

NİKAHDAN SONRA MELİH GÖKÇEK PARKINDA ANKARA OCAK BAŞINA GİTTİK SOHBETİMİZE ORDA DEVAM ETTİK, KADINLAR GÜNÜMÜZÜ KUTLADIK, YEMEKLERİMİZİ YEDİK cokacimcoook

BU ARADA YANIMIZDAKİ SARIŞIN GÜZELLİK NRSNMK39 ABLAMIZIN KIZIDIR KENDİLERİ NAMIN KIZI DEĞİL,

(NAM OKADAR GÜZELMİKİNE ÖYLE GÜZEL KIZI OLSUN :dilcikar:)

CADIM ARAMIZA ÇABUK DÖN OLURMU, ÇOK ÖZLETME KENDİNİ CANIM......
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

nede güsel olmş maşallah . . . sapık avatarların sonu geldi herhalde delikafadulden bir ömür boyu bi yastıkta kocayın inşallah yerimseniben heppp mutlu olll yüzünden o güsel gülümseme hiiçççç eksikk olmasınn . . .

Muahahha:roflol::roflol::roflol: o da ayrı bir vaka. Daha memur sözünü bitirmemiş bizim Sergü arkadan bağırıyor, "arzuuuu ayağına bas, ayağına":lepi:

napim la zuzum :çok üzgünüm:
benim yüreğim yanık herüf öyle bi bastıki ayağıma acısı ciğerime işlemişsenağlama şimdi nerde nikah görsem atıyom kendimi ortalara bağırıyom gelinlere 'ayağına bas diye'' delikafadulden

Allah hep mutlu etsin, hep güldürsün yüzünü tca...
mutluluğun daim olsun...

bir ömür boyu mutluluklar
gelinlikler içinde kuğu gibin olmuş TCA:asigim:

ama kuzuyu görünce şok oldum-tatlicadiarzu-
küçük kız kardeşim gbi duruyon kız kuzuuu:ecrin_bebek:

Erkul eniştede maço havası var, değil mi kızlar?:jeyyar:
Aslan enişte beaaa:lepi:

Eeee kurban olduğum Allah ın zopası yok.:jeyyar: Anladın sen onu?:jeyyar:

Kiiikikiii kiiii kiiiiikaydirigubbakcemile3 kkiiii kiiikikikikkaydirigubbakcemile3

hadı hayırlı olsun bır yastıkta kocayın ınsallah artık bır duzune tca'lar sıraya dızılır-tatlicadiarzu-

Allah mutlu etsin TCA bebişim...a.s.
Maşallah çok güzel çıkmışsın fotoğraflarda...Şeniz
Düğününe gelemedik ama fotoğrafları görmek kısmet oldu ya, o da yeter...
Yalnız enişteyi çok yormuşsunuz ya, fotoğrafların hepsinde çok ciddi bakıyor.
Neyse bizim kız yumuşatır onu...
delikafadulden

Heytbeeeeeeee eniste beye bakin siz be, maco ne ki ne maco, tas firin erkegi mubarek benim hanimi nerden aldiniz gibi mauauahaha
neyse
TCA Allah mesut etsin canim, bi yastikda kocayin insallah,
duzune bebeleriniz olur da kk ye sende bebeler sunarsin emiiiiiiiiiiiiiii
cabuk gel de beklioz :))))

Onlar ermiş muradına ( şu saatlerde ) biz çıkalım kerevitine.
Şükür kavuştunuz
Tanıdığım kişiler arasında en çok yuva kurmasını ve mutluluğu sonuna kadar yaşamasını istediğim kişilerdendir.Şu Arzu sapukuuuuu
Emişdir demi muradına
çok merak ettim arasamm mı ? acep
Erkulun bakışları pek beğenmedim ben kanımca furur beni telde bile olsa
Fotolara bile pek bir haşin vede gaddar bakış atmış.
9 ay 10 gün sonra bebiş kucakta olur bu bakışlardan belli

Cadı görünce şok oldum sen de evlenmişsin:çok üzgünüm:
İnan haberim yoktu. Yakında evleneceğini biliyodum ama bi ihtimal erkul bu tuzağa düşmeyebülü diye bu kadar yakın olduğunu tahmin etmemiştim valla:çok üzgünüm:
Allah mesut mutlu etsin bir yastıkta kocatsınhihoyyyt
Demedim mi sana kör atın da kör alıcısı mutlaka olur üzülme seni de alan bulunur :lepi:
Allah mesut mutlu etsin menapoza girmeden bi de çocuk yap

Ne kadar güzel bir gelin olmuş bir ömür boyu hep böyle gülsün
Kuzumda manken gibiymiş he

Nihayet tatlı cadımız muradına erdi.
Bir ömür boyu mutluluklar dilerim
Çok güzel bir gelin olmuş maşallah çokta yakışmışlar.
En sonunda erkul enişteyi görebildik.

katılıyorum sanadenizim güneşim sapıkarzunun hakkından kocişi gelir artık muhahaha kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Nihayet bu günleride gördük KK ailemizin bekar cadısı muradına erdi :))) Canım Arzucuğum bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Eniştemizde yakışıklıymış maşallah Allah bozmasın çok yakışmışsınız .Kuzucuğum harika görünüyorsun diğer arkadaşlarda harika çıkmışlar Arzucuğumu yalnız bırakmamışsınız.:))

TCA ne kadar güzel gülmüş Allah ömür boyu güldürsün onları inşallahŞeniz

Kuzumla kaliş ablayı tanıdık diğerleri kim yazsaydınız bir zahmet bekaydirigubbakcemile

Ömür boyu mutluluklar diliyorum..yerimseniben
Bir yastıkta kocayın,yaşlanın,paslanın..sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…