Tazyikli süt

deviniz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2024
1
0
33
Merhaba, sütüm tazyikli geliyor ve bebegim memede boğazına takıldığı anda ağlamaya başlıyor. Artik emziremez hale geldim. Yaşayan ve çözüm bulan var mı acaba?

Merhaba ben yaşadım ilk ay bebeklerim küvezde olduğu için makine ile sağım yapıyordum , eve geldiklerinde çok zorlandım, sürekli tıkanıyorlardı. Doktor emzirmeden önce elinle sağ , makine ile sağdığın sürece tazyik devam eder dedi. işe yaradı ama bir süre devam etmek gerekiyor, zaten sonra düzene giriyor.

Kesin çözümü yatarak emzirmek. Bir bakın içinize sinerse deneyin. Ben bu şekilde çözüm bulmuştum.

Merhaba, sütüm tazyikli geliyor ve bebegim memede boğazına takıldığı anda ağlamaya başlıyor. Artik emziremez hale geldim. Yaşayan ve çözüm bulan var mı acaba?
Sutunuzu emzirmeden once biraz sağın sonra elinizle kontrol edin tazyik azalinca emzirin. Onden sagdiginiz sutu hijyenik sekilde kisa sure dolapta saklayabilirsiniz. Onu arastirirsiniz. Birde bogulma durumlarina karsi yapilacak seyleri yputube gibi platformlarda uzman videolarindan secerek izlemenizi tavsiye ederim. Cok onemli. Bebegi yuz ustu cevirip basini alindan tutarak hafifce kaldirmak bunlardan biri mesela biz hep oyle kurtardik. Malesef cok yasadik bu tehlikeleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…