Taze transfer icin sorum var lutfen yardim

Hayatbuldum

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2022
282
184
Hanimlar acil cevap lütfen. Yumurta toplamadan sonra taze transfer için ilaç yada bir hazırlık gerekiyor mu.yoksa sadece 5.gun gidip transfer mi oluyorsunuz

Merhaba benim ilk tedavimde taze transfer planlanmıştı, ondan bildiğimi yazayım. Opu günü ilaçlara başladım. 4 gün boyunca, günde 2 kere monodox antibiyotik, akşamları tek prednol, günde 3 kere progesteron fitil, aynı saatte olmak üzere günde 1 kez progesteron dex iğne olarak reçetem verildi. Yani opudan sonra 4 gün ilaçlı hazırlık yapıldı.

Hanimlar acil cevap lütfen. Yumurta toplamadan sonra taze transfer için ilaç yada bir hazırlık gerekiyor mu.yoksa sadece 5.gun gidip transfer mi oluyorsunuz
Yumurta toplandığı gün taze transfer hazırlığına başlandı estrofem hap, progestan fitil, oksapar göbekten iğne, coraspirin hap aklıma gelenler bunlara başladım 3 gün sonra 3.gun taze transfer olmuştum. Sizin taze transfer mi planlandi

Benimde taze transfer olacak opu gününden itibaren progestan ve estrofem kullanıyorum 3. Gün embriyosu transfer edilecek. Böyle olup pozitif sonuc alan varmı bize de moral olsun🥰

Benimde taze transfer olacak opu gününden itibaren progestan ve estrofem kullanıyorum 3. Gün embriyosu transfer edilecek. Böyle olup pozitif sonuc alan varmı bize de moral olsun🥰
Benimde taze transfer 3.gün embriyosuydu tuttu fakat düşük yaptm ben 8.haftada kalbi durdu, nasip olmadı, ama tutup doğum yapanlar var umudunu kaybetme bende kendimi toparlayip transfere hazırlanacam Allah'ın izniyle 🤲

X