tayin işim var çabuk olması hangi için dua okumalıyım

mahjo

Neler geçmedi ki....
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2011
592
334
Merhabalar kamu kurumunda memurum tayin dilekçemi verdim amirim bekletiyor personel eksiği var diye .dilekçemi vereli bi ay oldu.hala ses yok.çabuk olması hangi duaları okumalyım.açıkçası için çok dua okumalıyım.elimden geldiği kadar okuyorum.tabi namazlarıma çok dikkat edemiyorum.şimşek hızında etki eden yokmudur.hacetimin çabuk olması acaba.bu kadar hemen olmasını istemem sebebim 2 yıldır beni sevmeyen bi insanla çalışyorum iki yıldır aynı odada birbiri ile konuşmayan

Hasbunallahu ve ni’mel vekil nimel Mevla ve ni’me’n nasîr.

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir. O ne güzel vekil, ne güzel Mevla ve ne güzel yardımcıdır.

Bunu okuyabilirsiniz bence niyetinizi ederek

Merhabalar kamu kurumunda memurum tayin dilekçemi verdim amirim bekletiyor personel eksiği var diye .dilekçemi vereli bi ay oldu.hala ses yok.çabuk olması hangi duaları okumalyım.açıkçası için çok dua okumalıyım.elimden geldiği kadar okuyorum.tabi namazlarıma çok dikkat edemiyorum.şimşek hızında etki eden yokmudur.hacetimin çabuk olması acaba.bu kadar hemen olmasını istemem sebebim 2 yıldır beni sevmeyen bi insanla çalışyorum iki yıldır aynı odada birbiri ile konuşmayan
Hacet namazı kılarak duasını yapıp duanızı edebilirsiniz. Çok zaman yaptım ama biri yıldırım hızıyla kabul olmuştu daha seccadeyi yerden kaldırmadan. Nasıl istemişsem artık...

Icten dua et sunnet namazlarinda secdede, orucluyken vs.
Insirah okuyabilirsin

Ya Vekil Ya Vali esmalarını okumanızı tavsiye ederim.

İnna fetahne leke fethan mübina,
"Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik"

Ya da ya latif

X