tavsiyenize ihtiyacım var?

kaos302

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2010
881
293
arkadaşlar 7 aydır bebek istiyoruz olmuyor. bu ay doktora gidicem. ama yapılacak testler için adetliyken mi yoksa değilkenmi gitmeliyim.
işyerinden sürekli izin alamam gidince tam zamanı olsun istiyorum.
bazı hormon testleri adetliyken yapılıyor diye biliyorum ama emin olamadım. deneyimli arkadaşlar söylerse sevinirim..

canım benim öncelikle inşallah hayırlısıyla bebeğin olur.adetinin 3. günü hormon testi yaptırman gerekiyor.sonuçların hemen o gün çıkarsa doktorunada muayene olur bitirirsin.bizimde 13 ay oldu.bende adetimin 3. günü yaptırdığım testlerde öğrendim ki hormonlarım çok kötü 13 aydır bekliyorum hiç bir doktor ilgilenmiyor.

illa 5,10 yıl mı geçmeli tedaviye başlamak için bir sorun olduğu ortada ama bugüne kadar yaklaşık 30-35 kere doktora gittim hiç biri birşey yapmadı.bir tanesi ilaç verdi baktı hormonlarım iyice bozuldu,kullanmaya devam et belki düşer deyip başından savdı..sayesinde erken menapoza girmeye aday oldum.adetim azaldı ve menapoz sıkıntıları başladı..artık kendi yöntemlerimle birşeyler yapmaya çalışıyorum son 6 aydır doktora falan gitmiyorum ama malesef hala olmuyor

mesajın için çok sağol cnm. inş. hepimizin en kısa zamanda olur.
canım başka bi doktor denesen herşeyin tedavisi var artık. üzüldüm durumuna tatlım. adet düzensizliği olan bayanlarda 1 yıl bile beklenmiyo 6ayda tedaviye başlıyorlar diye biliyordum.
neden senin böyle yaptılar ki. allah yüzümüze baksın kucağımızı boş bırakmasın inş.

tatlım nasıl anlatsam,bebeğimizin olmayışı bizi zaten psikolojik olarak her gün dahada aşağıya çekiyor. üstüne birde bu doktor karmaşası insanı bir yerden sonra bıktırıyor..şimdilik biraz ara verdim..

canım yazını okudum cok üzüldüm bnm 7 sene oldu bekliyorum bişey yok diyolar kısmet birazda ama sana tavsiyem adetlerim azaldı demişsin mutlaka soğan kürünü uygula cok iyi gelir eğer problemn buysa sadecee soğan kürü gebe kalmaya bile yardım eder

soğan kürünü ben bi ay denedim. olmayınca bıraktım aslında bırakmamak lazım bu ay reglimden sonra gene deneyeyim.

soğan kürünü ben bi ay denedim. olmayınca bıraktım aslında bırakmamak lazım bu ay reglimden sonra gene deneyeyim.

doktora gitmedinmi canım şu ana kadar?? sen soğan kürünü dene eşinede keçiboynuzu kürünü dene...inş. hayırlı haberlerini alırız...

ızlarrr bana yardım edin nolurrrr...benim bu ay adetim 4 5 gün önce oldu ve hiç olmadıgı sekilde sadece silince geliyodu..bugün sabahta aynıydı öğleden sonra biraz yogunlastı ama renk çok açık..ve tuvalete gidince afedersiniz açık olacak ama :) peceteye sildiğimde az geliyo 2.sefer sildiğimde ise nerdeyse gelmiyo..normalde ise çok yogun olurdu...çok koyu kırmızı olurdu pecete de bu sekilde olmazdı.ben düşükten süphelenip bugün doktora gittim ama bişey çıkmadı yani gebelik falan..nolur bana yardım edin

gitmişken keşke bir hormonlarına da baktırsaydın tam olarak neden olduğunu söylemek zor.bence hormon tahlillerin,ultrasonografik muayene belirleyici olacaktır.stres yapma inşallah birşey yoktur

gebelik yoksa arkadaşında dediği gibi hormonal bir sorun olabilir. bu durumla ilgili doktor ne dedi?

parca alıp patalojiye gönderdi ama ordan bişi çıkcagını sanmıyorum.zaten adetimde bugün normal haline geldi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…