Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye eder misiniz

UneTasseDeCafe

Sözünü tartmadn söyleyn,aldığı cevaptan incinmesin
Kayıtlı Üye
2 Mart 2013
1.808
1.673
merhaba ben yaklaşık 1,5 yıldır sarı saç kullanıyorum ancak ;renk yada ton değiştirsem mi diye düşünüyorum? evde kendim boyuyorum fakat ton değiştirmeye karar verirsem kuaföre gitmem gerekecek zaten son 2 boyamı diplere kumral tonunda yaptım doğal bir görünüm elde etmek için son halinin resmini de atacağım kuaföre gidersem hali hazırda yıpranan saçlarım daha da yıpranır diye de korkuyorum açıkçası ya da evde yapabileceğim bir öneriniz var mı kendi saç rengim koyu kumral

Eklentiler

• D973C6AA-F1F6-4062-9FE6-BB26084BF044.jpeg
    40,3 KB · Görüntüleme: 94
Çikolata kahvesi filan deneyebilirsiniz koyu renkleri evde tutturabilirsiniz ama daha açık renk yapıcaksanız tehlikeli bence

Çikolata kahvesi filan deneyebilirsiniz koyu renkleri evde tutturabilirsiniz ama daha açık renk yapıcaksanız tehlikeli bence
Yeşerme olayı olur diyede korktum açıkçası koyu renklerde sadece az bir koyulaştırabilsem çok iyi olacak ama başta koyulaşıp gene sarıya dönüyor açık kahveye boyadım karamel oldu sarıya geri döndü

küllü renklerde yeşerme olabilir ama mavi sampuanla çözülüyor sonuc acık kahvedeki oksidan sacı acmıstır muhtelemen koyulaştırmak istiyorsanız 5-6 nolu boyaları tercih edin bence

Sanırım risk almayıp kuaföre gideceğim gizemli kahveyi denemiştim oda olmadı ama ışıltılı kahve daha mı koyu cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…