Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

Ben 31 yaşındayım:)) Bildiğim kadarıyla eski eşte istemiş anlaşmalı boşanmışlar yani...herhalde öyle duygusal yaklaşmış...kendisi de çok duygusal bir erkeğe göre fazla diyebilirim yengeç burcu zaten:) yani çok da deşmedim belki de deşmeliydim ama fazla konuşuncu bu konuyu konu gereğinden fazla önem kazanır diye düşündüm...anlatıklarına inanmayı tercih ettim yani zaten gidip eşini bulup konuşacak da halim yokPP yok bizim birkaç senemiz var evlenebilmek için zaten o zamana kadar da daha da netleşir galiba durum...

boşver onları gel bize takıllll burası gayet güzel herkes arkadaş canlısı tam senin istediğin gibiiiii ben olmasam bile eylül var nicoo var daha bir çok arkadaş varrr

Tamam bakıcam İstanbul mu?
Evet sen nerden
Himm anladim o zaman dusunmemeye calis zaman herseyi gosterir zaten cokta tskilacak bir durum yok demek ki hayirlisi olsun insallah
[video=youtube;Od-6uzcLGqw]http://www.youtube.com/watch?v=Od-6uzcLGqw[/video]

İnna'mmm benimmm :))

Sağol tatlım Nasılsın bakalım kendini tanıtır mısın birazcık?
Diyosunnn

Az önceki mesajınızı okudum. Duygusal olarak yaklaşmış severek evlenmişler dedin. Zaten evlilik süreci sıkıntılı geçen bir süreç aşamamışlar ki evlilik 2 ay sürmüş. o 2 ay cicim ayından ziyade sorun çözmeyle geçmiştir sanırsam. Yoksa boşanmayla sonuçlanmazdı.. zor bu durumlar [/QUOTE]

evet galiba bende zamana bırakmalıyım şuan bunları düşünmemin bir faydası yok..neler yaşayacağımızı zaman gösterecek..çok teşekkürler ederim yorumlarınız için:))paylaşmak iyi geliyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…