Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

ne bileyim cicim ayı değilmidir onlar başka türlü heyecan olması gerekmez mi en azından evlilik öncesinde çıkan sorunlar düzeltilmeye çalışılmaz mı bilemedim kendim gibi düşünüyorum galiba herkesi...

İlk öncelikle merhaba.. Dediğiniz gibi son yıllarda boşanmalar arttı.. Zaten istemediği bir evlilikmış. 2 ay uzun süre bile bence madem istemiyorsa. [/QUOTE]

bende arkadas olmayi çok severim cok sevindim konyadayim ben sen ?

Sen kac yasindasin peki , yani evet 1 yil sonra bosansalar neyse de 2 ay dedigin gibi cok kisa bir ssure demek ki duygusal ysklasmis bosluga dustugu bi donem kapilmis oyle birden bire sonra da aslinda sevmedigini omrunu onunla gecirmek istemedigini anlayip ayrilmislar eski esi de mi istemis ayrilmayi , eger anlattiklari disinda bisey yoksa aklinda suphe kslicak bi durumda yok
Evet zaman gostericek evlenip ayrilmis diye onunla evlenemkten cekinme bence ama acelede etme

[/QUOTE]

Az önceki mesajınızı okudum. Duygusal olarak yaklaşmış severek evlenmişler dedin. Zaten evlilik süreci sıkıntılı geçen bir süreç aşamamışlar ki evlilik 2 ay sürmüş. o 2 ay cicim ayından ziyade sorun çözmeyle geçmiştir sanırsam. Yoksa boşanmayla sonuçlanmazdı.. zor bu durumlar

Bende sana takiliyorum tatlimm

Aynenn ne kaynatalim oyle genel tanismaca

Gordumm kac yasindaydin canim maşallah ,

eylülll bize sarkı deseneee :) şenlendir topiciiiii hobbbaaaaa :)

bende arkadas olmayi çok severim cok sevindim konyadayim ben sen ?

İstanbuldayım canım bende çalışıyorum :) ev iş 2lisi arasında mekik dokumaktayım ve Kadınlar kulübünde takılmaktayım yarışmacı arkadaşlara başarılarrrrr

Elleri goriyim hobaaa tey tey tey
Ben snei görmedimmm

Simdi bilgisayarda degilim canim ama yarin koyarim bende resim

bende evde takılmak durumundayım şuan maalesef bide kadınlar kulübü işte ona da tam takılamıyorum kimse arkadaş olmayınca bakıp çıkıyorum Merhaba beni de aranıza alın diyorum oraya buraya kimse tınlamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…