Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

evet çok zor olur gerçekten de ama siz birbirinizi sevdikten sonra engel olamazlar sonuçta

kaçar gidersiniz yurtdışına

evet çok zor olur gerçekten de ama siz birbirinizi sevdikten sonra engel olamazlar sonuçta

kaçar gidersiniz yurtdışına
acıkcası galiba bende hoşlanıyorum belkide seviyorumdur
ama ailemin razı olmadıgı biriyle evlenmek istemiyorum acıkcası
sonucta atasından pek bi din görmemiş iddaayı cok oynuyo baya baya
babasıda arada içki içiyo görmüş atasından ne anlatırsın ki yani

evet haklısın çok zorluklar sıkıntılar yaşayabilirsin ama babası öyle diye o da öyle olacak diye bir şey yok ki :26:

hımm güzel demiş siz anlaştıktan sonra belki ailelerde kolay ikna olur
güzelim babamı ben cok iyi tanıyorum ilk aşkım babam sen bilirsin sende kızsın baba kız aşkı farklı olur ben biliyorum babamı furkanı sever ama ailesine gönlü razı olmazz bende acıkcası sadece o yüzden tereddüt ediyorum zamana bıraktım gece diyoki bana sadece dua ediyorum dilvin elimden biişey gelmiyo dedi bende ya bana niye baglı kalıyosun cevrende o kaddar güzel kız var gitsene olummm dedim ne odunum
vazgecemiyorum dilvin anlamıyosun beni onu sen oluca kan sular duruyo anlatamam sana bu duyguyu sadece dua ediyorum Allahım ne olur diye dedi
bende zamana bıraktım yine evet demiycem sadece zamana bıraktım
niko diyoki senin o cocukla konusman bile hata ya evet de yada konusmanı kes diyo

adı furkan mıı böhüüü

yani aslında doğru ya ilişkiyi sürdürün yada hiç konuşmayın net olun böyle arkadaş gibi konuşmak nereyee kadar :26::26:

zamana bırakmak en iyisi bence de herşey hallolur istedikten sonra başka sorun olmasın da
Selam geçerken bakım dedim içerde kimler var neler oluyor. .nasılsınız

hoşgeldin bişey olmuyo ki iyiyim sen naıslsın

hee adı oo
iyide nasıl yapıcam bunu
cocuk benle daha cok konuşmak için operatör degiştiricek bugün bosver dediysemde anlatamadım
ya herkesi postaladım bunda takılı kaldım ben

hee adı oo
iyide nasıl yapıcam bunu
cocuk benle daha cok konuşmak için operatör degiştiricek bugün bosver dediysemde anlatamadım
ya herkesi postaladım bunda takılı kaldım ben

hayır yaa adı o olmasın

karar ver o zaman ne istiyorsun ? çocukla birlikte olmak mı yoksa sadece arkadaş olarak görmek mi ?

ümitlenmesin boşuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…