Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

daha yeniyim forumda.kendime nisanim icin elbise bakarken denk geldi sayfa güzel paylasimlar gördügüm icin üye oldum..
25 yasindayim yurt disinda yasiyorum ve erkek arkadasim tr de yasiyor.bu yaz allah kismet ederse nisanlacaz

hayırlısı olsun canım evlenince türkiyeyemi geleceksin aslen nerelisin hangi şehirde doğdun

hayırlısı olsun canım evlenince türkiyeyemi geleceksin aslen nerelisin hangi şehirde doğdun

aslen mersinliyim berlin dogumluyum...
ben gelmiyecem esim gelecek aslinda tr de yasamak istiyoruz ama ben üniv. baslamak istiyorum bu yil o yüzdne o gelecek en azindan okul bitene kadar..

ya sen neler yapiyorsun evlimisin

bak bak bak........seninki kaç yaşında canım.bileyim yani benim oğlan kaç yaşında başlayacak babayı evlendirmeye.

12 05 2008 doğumlu 3 yaşında şimdiden beğendiğimiz kızlarla araba sohbetleri falan ediyoruz seninki küçüktü değilmi

aslen mersinliyim berlin dogumluyum...
ben gelmiyecem esim gelecek aslinda tr de yasamak istiyoruz ama ben üniv. baslamak istiyorum bu yil o yüzdne o gelecek en azindan okul bitene kadar..

ya sen neler yapiyorsun evlimisin

evliyim canım 2006 haziranda evlendim ve o sene üniversite sınavına denk geldi millet sınav için ter döküyodu biz de mutluluktan uçuyoduk 2008 doüğumlu bide oğluşum var buda oğluşum aşkım

Eklentiler

• $070720104251.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 23
ya kızlar öğle bi hazımsızlık var midemde çatlıcam şimdi sodada yok of napsam acaba

isletme okumayi istiyorum ins olacak

canım bende işletme yönetim ve organizasyon 2. sınıf terkim muhasebeyle aran iyiyse yaparsın ben kız meslek lisesi çıkışlı olduğum için ilk üniversitede gördüm muhasebeyi 1. sınıf kolay dı ikincide muhasebe zorladı iktisat ve işletme dersleri kolay umarım kazanırsın orada okumak daha kolay galiba

saol cnm.evet oraya bakarak daha kolay.en azindan her yil sinava girme derdi yok.
sen hangi sehirde yasiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…