Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

slm canlarım geçmişi şöyle bir dolaştım anlamaya çalıştım bırakın kurdelamın kafası karışmıştır geçer yakında sizler nasılsınız

acıktım ben ya,nasıl yapıcam bu diyeti ben,gözümün önünde çikolatalar uçuşuyor

aynı ben senin yine çikolata uçuşuyo benim mükellef kuş sütü eksik sofralar uçuşuyosonrada buz dolabına transa geçiyorum en son açtığımda ne gördüysem onlar geçiyo

valla uşaklarımı yatırdım geziniyrdm rastladım ..bu arada 25 yaşındayım 4 kızım var biri altı yaşında diğerleride üçüz bir buçuk yaşındalar sitres atmak için internette dolaşyrm

ay hayatım çok tatlısınız ya. nasıl başediyorsun gerçi benim bitane beş taneye bedel

1saattir çıkcam güya bana bahane olsunda gidip hazırlamıyımhadi kaçtım fıstklarım görüşürüz gitmeden yine girerim giremezsemde ben yokken iyi bakın kendinize eşlerinize ufaklığı olanlar onlara ve birbirinize girmeye çalışırım vakit buldukça hadi dualarınızı eksik etmeyin

gulbum canım benden yaptığın alıntıyı sil canım,ben sildim,burada yazmamamın anlamı yok burası muhabbet topiği ama benimle alakası olmayan bir konu yüzünden muhattap oldum,konu değiştirelim,ben bakcam çaresine.

Son düzenleme:

iii yolculuklar canımmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…