Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

aaa gördün müöleydiler artık yoklar.kedi sürüm

kediler tatlı ama ben dokunamıyorum köpekleri çok seviyorum onlarada dokunamıyorum çok isterdim ama oğluma kaplunbağ almayı istiyorum ama inş üstüne binmeyi denemez

dayımın kızının balıkları var akvaryuma elini sokuyo yakalamaya çalışıyo

valla olurmu olur,bizim apartmanda tam 4 köpek var,almama gerek yok,hergün seviyorum onları,hep diyorum kedilerle köpekler kıllı stres topları valla,çok şirinler ya.

valla benim bi tanıdığımın komşusu kaplumbağa almış bebekleri varmış 2-3 yaşında sen al eline kaplumbağayı sık fışkırmış hayvan resmen
benim böle delicesine hayvan bakmamın sebebi bence küçüklüğümde annemin eve balık bile almaması diye düşünüyorm hiç bişeye izin vermezdi

hayatım kurdelam seni arkadaşlıktan çıkardımı merak ettim

yok buradayım,ziyaretçimiz gelmişti çıkmış,acaba kim olabilir,ama ben biliyorum,neyse susayım bari.

offf ben gidiyimde şu valizi hazırlayıp geliyim üzerime yük oluyo valla offf hiç yapasım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…