Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

sempatikmis.o telasla bile iyi cekmissin valla bravo.bilseydim benim dügün fotolarınıda sana cektirirdim vallahi.ama benimkide fena degildi.hic poz verdirmiyor.200 e yakın cekiyor.sonra ele eliyebilirsen.

stüdyo çekimi çok zor vallahi :18:

dediğin gibi 200'e yakın fotoğraftan 10 tane kadarını ayıklamak çok zor

yok hayatım suan calısmıyorum.2 aydır evdeyim.bir trafik kazası gecirdim.sonra toparlayana kadar evde oturdum.simdide bosum canım.

Aman Allah' ım çok geçmiş olsun, hayırdır inşaAllah umarım sende ya da ailende kötü bir şey yoktur. Allah korusun.. tekrar çok geçmiş olsun

slm kızlar kocam geç geldi uyumuştum sonra uyandım yemek hazırladım ikisi de uyudu bnm uykum kaçtı... bi slm verem dedim nasılsınız bakalım

evet canım İstanbul' da oturuyorum..

beyoglu istiklal cd de oturuyorum ben.bir gün süslenip püslenip evden cıktım ablama gidiyordum.dur sarı dolmusa biniyim onlar hızlı gidiyor dedim.dolmusa bindim.en arkaya kapının agzına oturdum.bacak bacak üstünede attım bir güzel.gayet süratli gidiyoruz.aniden bir taksi cıktı cılgın söförde öyle bir fren yaptıki ben dolmusun icinde ön koltuga kadar uctum.tabi öüm falan bos ne koltuk var ne bisey.ön sıranın oradaki demire dank diye burnumu bir carptım ki gözümü bir actım ki hastahanedeyim.hasekide.üstüm basım kan içinde.tam 6 tane dikis atıldı burnuma.yani anlıcan estetik ameliyatı olmus gibi oldum.göz altlarım mosmor 20 günde normale dönmeye basladım...kırık suan burnum ezildi tamamen.ama düzeldim allahıma bin sükür.bozmadı beni

slm kızlar kocam geç geldi uyumuştum sonra uyandım yemek hazırladım ikisi de uyudu bnm uykum kaçtı... bi slm verem dedim nasılsınız bakalım

Hoşgeldin canımcım Biz bu akşam melankoli takılıyoruz slow slow gidiyoruz yani

Aman Ya Rabbii.. canım benim Allah korumuş gerçekten ay nasıl da içim cız etti şimdi gerçekten. Tekrar tekrar geçmiş olsun Allah beterinde korusun inş.

Ben 3.5 yıl Taksim Kuledibi' nde bir firmada çalıştım canım ve hemen hergün hem sabah hem de akşam istiklal cadde' sini baştan sona yürürdüm işe gidip-gelirken . Belki seninle defalarca karşılaşmışızdır ne dersin

karsılasmıs olmak isterdim valla.ama bıktım ya hergün aynı yer.sahil tarafları daha cok cekiyor beni.esim ve ailesi beyoglunun yerlileridir.60 senedir burdalarmıs.aman allah korusun.burada yaslanmak istemiyorum.ama nezih bir yer...

bu arada saol canım.tavsiyem binme sarı dolmusa.kötü cok kötü

gün arasında uyuyunca ben de öyle oluyorum tatlım ya.. sersem gibi :89:
yok cnm yaa ne uyuması. gündüz hiç uyuyamadım. dün geceden de uykusuzdum. ondan böle oldum biraz da.

geçmiş olsun cnm..........

bu arada burcu... istiklal istanbulda en çok sevdiğim yer. birkere gezdim adam akıllı ama unutmadım valla. süper biyer... kalabalık ama güzel. yaşanır mı bilmiyorum ama gezmek için ideal ))))))))))

Beyoğlu' nu ben de çok beğenirim canım Benim ailem de Ortaköy' ün yerlisi tatlım, ben bu yüzden midir bilmiyorum ama deniz olmayan bir şehirde yaşayamam diye düşünüyorum

Allah gönlüne göre verir canım inş.

bu arada saol canım.tavsiyem binme sarı dolmusa.kötü cok kötü

Son düzenleme:
bu arada burcu... istiklal istanbulda en çok sevdiğim yer. birkere gezdim adam akıllı ama unutmadım valla. süper biyer... kalabalık ama güzel. yaşanır mı bilmiyorum ama gezmek için ideal ))))))))))

evet canım gercekten öyle.gece sarhosu oluyor gencler abuk subuk bagırıyor.gündüz ayrı gece ayrıdır beyoglu sokakları.he yılbası tam bir felakettir.millet buraya akın ediyor.biz kacıyoruz yemin ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…