Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Herkes saklandığı yerden çıksın bakalım.. neredesiniz hatun kızlar :44::44::44:

ya canım sen harikasın.iste bu bir yetenek bence.bana versen sacma sapan resimler cıkar ortaya.sen sanatcı yaptıgın iş de sanat bence.bu arada o gelin kim cok merak ettim yahu

bende iyiyim sağol.... fotoğraflarına bayıldım canım...maşaallah on parmağında on marifetsin

EstağfuruAllah canım çok teşekkür ederim

keyifler nasıl bakalım ben bu gece melankoli havasındayım slow parçalar dinliyorum, şiir okuyorum, nostaljik fotoğraflara bakınıyorum..

ya canım sen harikasın.iste bu bir yetenek bence.bana versen sacma sapan resimler cıkar ortaya.sen sanatcı yaptıgın iş de sanat bence.bu arada o gelin kim cok merak ettim yahu

ah canım benim, vallahi çok mahcup oldum. Çok teşekkür ederim

Fotoğraflardaki gelin benim büyük görümcem canım. Geçtiğimiz yaz Samsun' a gelin verdik o kadar telaşta birkaç kare çekmeyi başarabildim

EstağfuruAllah canım çok teşekkür ederim

keyifler nasıl bakalım ben bu gece melankoli havasındayım slow parçalar dinliyorum, şiir okuyorum, nostaljik fotoğraflara bakınıyorum..

keyiflerde iyi bakalm idare ediyoruz.....arada böyle takılmakta güzel hep eller havaya olursa da olmaz

sempatikmis.o telasla bile iyi cekmissin valla bravo.bilseydim benim dügün fotolarınıda sana cektirirdim vallahi.ama benimkide fena degildi.hic poz verdirmiyor.200 e yakın cekiyor.sonra ele eliyebilirsen.

keyiflerde iyi bakalm idare ediyoruz.....arada böyle takılmakta güzel hep eller havaya olursa da olmaz

haklısın canım -ki benim çok sevdiğim bir halet-i ruhiyedir aslında

sizlerle dinlediğim parçalardan birini paylaşmak istiyorum

[video=youtube;QT4wGPma-dI]http://www.youtube.com/watch?v=QT4wGPma-dI&feature=related[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…