Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yeme kız uyma kocana.ben ilk evlendiğim yıllar eşim her işden gelince veyahut gidince yiyip yatıyordum.eşimin zoruyla.80 kilo olmuştum.zor kurtuldum.

aynen bende eşimin düzensiz hayatına uyucam diye aldım başımı gittim şimdi vermeye çalışıyorum allahtan boyum varda kurtarıyorum

çok saolun kızlar yaa.. valla siz de olmasanız bilmiorum yani. kurar kurar uyumazdım sabaha kadar heralde :S

kzılar ben kaçıyorumm,
emir büyük yerden beyim ister beniiii :))) neşemiz herzaman daim olsun böle keyifli olalım bacılar hepinizi kiss ledimm :)))

canım ben buraya geleli 2 yıl oldu.geldiğimde bir polis arkadşla çok samimi oldum.tepeme çıktı.herşeyimi paylaşıyordum onsuz yemek yemiyor,onlarsız gezmeye gitmiyorduk çok büyük kazık yedim.onedenle korkuyorum yanaşmıyorum kimseye var arkadaşlar.ama akşamları ayda bir falan görüşüyoruz.kızlarımın oğuldan arkadaş anneleri var onlarlada 15-20 günde bir.komşu dersen karşı komşumu görmedim tanomıyorum.öyle bir memleket .dışardan geleni sevmiyorlar.anlayacağın kabuğuma çekildim.kendi halimdeyim...............

boswer onları bız warız

söyle bakam sen hangi hastanede doğmuştun
olabülür hep istemiştim bi bacım olsun allah yıllar sonra karşıma çıkardı sonunda

bacımm bacım benimm
kaynanalr konusunu okuorm arada bı gülmekten geberıorm yaaa ne kaynanalar vareglence walla allah bana vermedı kı ole bı kaynana yolup atım
puhahahaaa

ben de ilk kez 1 senedir evde oturuyorum canım. evlenmeden önce zaten lise bitti üniv.e başladım, üniv. son sınıftayken bile boş günlerimde part-tıme çalıştım. okul bitince çalıştım.. hatta düğünüme 1 hafta avrdıı öyle ayrıldım işyerinden. evlendikten sonra 1.5 sene çalıştım ama 1 yıl önce çıktım işten ve evdeyim çok sıkıcı evet ama birşeyler bulmalıyız bence uğraşacak. ben mesela ismek'in dikiş kursuna gidiyorum. fotoğrafçılığa merakım var, bol bol fotoğraf çekiyorum. Kk'dan gerçekte de görüştüğüm arkadaşlarım oldu. hatta hafta sonu buluşacağız sanırım birkaçıyla vs. imkanları yaratmak biraz da bizim elimizde

kzılar ben kaçıyorumm,
emir büyük yerden beyim ister beniiii :))) neşemiz herzaman daim olsun böle keyifli olalım bacılar hepinizi kiss ledimm :)))
nereye daha karpuz kesecedik

neyse sana heyirli işler yavruuuu :94::94::78::78:

zaten çok samimi olmuycaksın arkdaş olucaksın ama sınırı olacak..
kazık derken özel değilse ne oldu?
birde şöyle birşey var bilmiyorum sen benden daha tecrübelisin ama polis eşlerinde kıskançlık var birbirlerine karşı bi kaç kişide gördüm bunu anlamıyorum neden kıskanırlar ama bende bakıyorum öyleler hemen irtibatı kesiyorum..
ben oıraya geleyimde sana arkadaşlık edeyim bacım

çok saolun kızlar yaa.. valla siz de olmasanız bilmiorum yani. kurar kurar uyumazdım sabaha kadar heralde :S

kzılar ben kaçıyorumm,

güle güle canım.. hadi iyisin iyi döktürdün hee
sakın konu felan acma burdakıler koca bosatır walla

ay bu ismek çok hoş tam benlik orası ama nidem istanbulda.................

öyle de cnm çocuk olunca olmuyo işte öyle.. hele kışın biyere çıkamıyorum. böle elimi kolumu salaya sallaya dolanmayı özledim valla. havalar ısınmaya başladı da artık inş çıkıp dolaşırım diyorum. sosyalleşmek zor da en azından kendmi dışarı atabilicem inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…