Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bekar olan çıksın saklanmasın ceyda bu gece gelin edecek kaçışınız yok

kına gecesınde benı aglatamdılar aklıma o geldı.. eltım sarkı soluo dedı kı aglatana kdr solucem... aglamadım sustu .. bı ara kahkaha attım aglıom sanmıslar

ben çok ağlamıştım
heyyyy ben tekırdaglı degılımmm

kız ben onu ceydaya dediydim :)))olsun bacım bu gece hep beraber romanızzz :))[/QUOTE]

hepimiz şoparıkk

kız ben onu ceydaya dediydim :)))olsun bacım bu gece hep beraber romanızzz :))[/QUOTE]

esım acayıp roman havası oynar bı tek onu bılır zaten kına gecemde dagıtmıstı ortalıgı herkes hala onu konusuor

kına gecesınde benı aglatamdılar aklıma o geldı.. eltım sarkı soluo dedı kı aglatana kdr solucem... aglamadım sustu .. bı ara kahkaha attım aglıom sanmıslar

bende ağlamadım hadi ağla ağlaaa diye dönüyolar arada açıp bakıyolar daha ağlamamış diye
arkadaşımın biri dediki niye ağlamıyon kız deidm niye ağlıycam anneme 100 metre öteye gidiyom
gerçi şimdi olsa ağlardım annemler gitti burdan ama

sonra bi kalktım baktım halamların teyzemlerin komşuların herkesi gözü kıpkırmızı

senden hariç herkes ağlamış yani

bende ağlamadım ,ağlatmaya çabalayanda olmadı..............

Kızlar şimdi de kına yakıyoruz hayde bakemm toplaşın..
yandann

[video=youtube;rzut9S0eedo]http://www.youtube.com/watch?v=rzut9S0eedo[/video]

ayy kızzz içim garip oldu heeee :) anamın evide 3 dakka uzaklıkta ama ey gidi eyyy

tekirdağlı değilim ama trakyalıyım neticede valla atarım göbecikk heç dayanamam

bende dayanamam wala bende atacam göbecikleriii yandannnn

tatlımmmmmmmmmm bende burdayım nasıl gidiyor.msjın icin tesekkürler

rica ederim hayatım buyur gel bu akşam burda eğlence varr,yatacağıdım yatamadım walla bu hanımlar eğlenceye tuttu benii :))) sen bilirmisin roman havası bakayım :)

hayatım gercekten evli mutlu ve huzurlumusun banada sırrını verirmisin lütfennnn[/QUOTE]

sırrını verıorm cnm

makara kukara, dunya derdın olmucak, evde karı koca havası degılde 2 arkadas havası olacak, o bagırıyorsa susacaksın mutfaga gıdıp bulasık yıkama numarası yapcaksın gibi gibi aşıkım aşık.. ya ben bu aralar kocamı gorunce cok heyecanlanıorm yıne asık oluorm galıba

istek yapabilirsiniz kızlar hee var mı istek parçaa peçetey yazın yollayın hadi bakem

aa canım bilmezmiyim az döktürmedim bende dügünümde valla videoya cok güldüm valllaaaa

hayatım gercekten evli mutlu ve huzurlumusun banada sırrını verirmisin lütfennnn

sırrını verıorm cnm

makara kukara, dunya derdın olmucak, evde karı koca havası degılde 2 arkadas havası olacak, o bagırıyorsa susacaksın mutfaga gıdıp bulasık yıkama numarası yapcaksın gibi gibi aşıkım aşık.. ya ben bu aralar kocamı gorunce cok heyecanlanıorm yıne asık oluorm galıba[/QUOTE]

sana katılıyorum canım, biz de evde çok neşeli, esprili, hareketli, bereketliyiz

bu arada maaşallah Allah sevgini, muhabbetini daim etsin inş.

sana katılıyorum canım, biz de evde çok neşeli, esprili, hareketli, bereketliyiz

bu arada maaşallah Allah sevgini, muhabbetini daim etsin inş.
[/QUOTE]

kıss walla bı tuhafım bu aralar ılk asık oldugum zamana gerı dondum sankı yoksa bı daha mı evlencem hersey bastan

çiftetelli istiyorum
baba tarafında davul zurna klarnet çalınır çiftellei oynanır bende acayip oynarım yaneeeee heee

Allaaaaaaaaaaaaaaaaaaahh tutmayın benii

haydi kızlarrr oohhh yandannn

[video=youtube;JVgY9TdC9m8]http://www.youtube.com/watch?v=JVgY9TdC9m8[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…