Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

belki sana süpriz bişiler yapmak istiyodur
seni sinir edip sonra sevindirmek istiyodur :)
benim eşim genelde öyle yapar
hatta evlenme teklif edeceği gün bile saçma sapan bişeyden bir sürü tartışmıştı benimle sırf kızdırmak içinmiş :)

Üstüne gitmem ama bu günü ben ona defalarca söyledim sorduda kendisi normlde hep tarihleri unutr tamam ama ne bilimmm çok moralm bzldu annesinin ynnda olması bişi farkettrmio ailesi biliyor ilşkimizi onlarn yanındada benmlerahatlkla konusurr normalde istese geleblrdi Allah bilir spordadır şimdi spora ayırcgı zamanını bugün yanıma gelerk değerlendireblrdi oysa ki bugün yanımda olmasını cok istemiştim onu bırakın çok anlayışlıyım herşeye karsı ama aramadı bile önemseyip beni

hayatım üstüne düşme aricak seni ama sen arama sakın

hayatım sen üzülme biliyorum kolay değil aramak istiyorsun kızıyorsun ama kendini tut kesinlikle arama ilk adımı o atsın.:80: belki sana süpriz yapıcak...

hayatım üstüne düşme aricak seni ama sen arama sakın

Aramıycamm inşllh tutablrm kendimi ama evdede yalnızım smdi sarıp sarıp durucam kendmcee ya adama 2.yılımz diyorm geçen cumartesi o sevgller gnnde napıcaz diyorr 2.yılımz bize özel bir gün o smdiden sevgller günüyle bozms kafayı

herkese hayırlı akşamlar mesaim bitti çıkıyorum. yarın görüşmek üzere sağlıcakla kalınnn :)

saat sekiz dizi saatleri kimsecikler yok vallabugün ne dizi vardı unuttum valla bi bakıyım kanallara.

kızlar bi bilginiz varmı bilmiyorum ama kuedelam beni arkadaşlık tan çıkarmış nedenini sorduğumda sadece beni değil kırka yakın kişiyi çıkardım deni artık bıktığını söyledi bilmiyorum herkez özgür tabikide

hahaha,boşverrrr,benide çıkarmış.

kızlar bi bilginiz varmı bilmiyorum ama kuedelam beni arkadaşlık tan çıkarmış nedenini sorduğumda sadece beni değil kırka yakın kişiyi çıkardım deni artık bıktığını söyledi bilmiyorum herkez özgür tabikide

ama üzüldüm iyi bir yazışma arkadaşımızı kaybettik umarım geri döner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…