Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

parlaklık varsa bunu bende denim hafta sonu ee yumurta kokusunu nasıl gidebilriz?benim saçlarım çok cansız ve iç uzamıyor

bnm saçlarımın kuaförler hastası
maşallah gür ve kalın telli
onun için yapmıorum bakım şekerim
şamşuanım kremsiz olmaz asla ama..
slm kızlar
nasılsınız bakalım
hg keremce...
kızlar bana müsade görüşürz yine gitmeden

ahhh ahh o günler gelsin bende havamı atımmm
saol canım ama ben çeyizlerle kafayı yemiş bulunmaktayım ve mutfak eşyalarının hepsinden almak istiyorum mutfağı,yemek yapmayı çok severim ama temizliği gözle göresim gelmez yani
tamam o zaman ben telefonuma hatırlatmalara eklim unuturum yarın getirim topicte paylaşırım diğer evli arkadaşlarda yapar olmadı
evettt o evlenene kadar bende birini bulursam çiftetelli oynarız

parlaklık varsa bunu bende denim hafta sonu ee yumurta kokusunu nasıl gidebilriz?benim saçlarım çok cansız ve iç uzamıyor

hayatım ben bu kürü nettende okudum kk de de vardı herkes yapıyormuş çok memnun kalmışlar bende bugün yaptım düzleştirici kullandığım için saçlarım süpürge teli gibi olmuştu ama şimdiden çok yumuşak oldu bir haftada da güzel uzatıyormuş turp çok faydalı yumurta sarısıda dipleri besliyormuş bakalım görcez

neyse dilekçim ben kaçıyorum işim var biraz mutfakta
herkeze iyi muhabbetler hoşçakalın

bnm saçlarımın kuaförler hastası
maşallah gür ve kalın telli
onun için yapmıorum bakım şekerim
şamşuanım kremsiz olmaz asla ama..

hg keremce...

hoş geldiiiinnnn iyiz canım napalım kocaları beklerken sohbet ediyoruz sen napıyorsun bakalım:92:

hoşbuldum
aynen bende öyle eşimi bekliyorum
misafirim vardı gitti yemek yaptım keremi yedirdim buraya geldim :)

inşallah cnm kaç yaşındasn bilmiyorum
ama emin ol kısmetin geldiğinde kuşşş gibi uçar gidersin güzelim..sabırlı ol...
seni hak edecek biirisi mutlaka çıkacaktır..
tamam sonra yazarsn cnm

hımm anladım canım o zman hafta sonu denemekte yarar varr
ayy benimd eöleydi gidiyordum kuaföre gt kestirmeye allahtanuçlarını aldırıyorum bilmiyorum kısa kesin desem beni kelkabak yağıp gönderirler herhaldee

nese ii akşamlar kızlar yarın görüşürz
eğerki herkes ev hanımı ise ilk topici ben açıcam

tamam canım görüşürüz gece vakit bulursan bekleriz kızlar 12 de toplanıyorlar :80:

hayatım kerem nasıl oldu ben benimkini yarın götürücem doktora bu arada şurup olarak ne kullanıyorsun öksürük

aynen tıkalı burnu dilekcim geçmedi hiç (
öksürüğü yok canım.sadece burnu tıkalı....onun içinde sprey kullanıyorum.bakalım inşallah geçer

inşallah cnm kaç yaşındasn bilmiyorum
ama emin ol kısmetin geldiğinde kuşşş gibi uçar gidersin güzelim..sabırlı ol...
seni hak edecek biirisi mutlaka çıkacaktır..
tamam sonra yazarsn cnm

20 dolu dolu ama 21 im yani
tabi canım ksımet işi bunlar
inşallahhh hakkımda hayırlısı

kızlar ben çıkıyorum ii akşamlar

aynen tıkalı burnu dilekcim geçmedi hiç (
öksürüğü yok canım.sadece burnu tıkalı....onun içinde sprey kullanıyorum.bakalım inşallah geçer

o zaman hiç telaşlan ma geçer bunu yanında grip şurubu kullan yakalanmasın.

benimki bi türlü öksürükten kurtulamadı gitti yarın kaçıncı doktor olcak saymadım.....

hayatım kerem nasıl oldu ben benimkini yarın götürücem doktora bu arada şurup olarak ne kullanıyorsun öksürük

Anne olmaakk nekadar haasssas ve harika bir duygudur .. Bekar oldugum için bilmiyorum bu hissi ama bebişlerinize ilginiz,bırbırnıze yaptığınız paylasımlar çok güzell

Bu gün 2.yılımız unutmadı biliyorum dün gece konuştuk ama hala aramadı ble yanıma bile gelmedi cok üzgünn ve kırgınım onaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…