Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kurdelam yorumlarını okudum canım çok sağolasın
pasta olsa bende yirdim şimci

en sevdiği yemeklerden bir masa hazırla.kendine yeni açık saçık bir şey al :))) hatta geyşa gibi ol.yemekten sonra ona masaj yap hem günün yorgunluğunu alır hemde :)))) daha ayrıntı yazmıyayım..ona özel olduğunu hissettir.erkekler maddi hediye yerine bu tarz şeyleri tercih eder.

iyi geceler kızlar
bu akşam hiç keyfim yok (
keremin burnu tıkalı zor uyuyo çocuğum (

kurdelam yorumlarını okudum canım çok sağolasın
pasta olsa bende yirdim şimci
rica ederim güzelim ne demek.
vallahi krizdeyim şu an.
bugun senle konuştuk ya iyice çekti.
dündee niyetlendim yapmaya başım dönüyordu yarın yapacm ama
en sevdiği yemeklerden bir masa hazırla.kendine yeni açık saçık bir şey al :))) hatta geyşa gibi ol.

cevaplamak istersen. ......

hediye olark ne aldın
şık bi kazak aldım canım onu verdim ama şimdi netten saat sipariş vericem swachın buda süpriz olacak o gün :87:

valla canım bu söylediklerinizi yapmayı düşnüüyorum ama o sabah nöbetten gelicek ben 2 saatlik uykuyla kapıyı zor açıyorum hop yataga
artık o kalkmadan akşam üzerine kadar yapıcam bişiler

hg canım burnu tıkalı uyuyamazki bi çözüm bul sonra uyut öyle tıkalı uyutursan tekrar uyanır

uyuyo ablacım şuanda.ama sürekli dönüyor yatakta.hiç rahat değil yani.
hazirandan beri ilk kez hasta oldu nazar değdirdiler çocuğa.pis kem gözler :))

aysen niye dert ediyorsun gelsin nöbetten uyusun sen unutmuş gibi davran uyandığında sürpriz olsun sonra devam edersin

çokgeçmiş olsun kermcecim
çocuğunun enerjisi sanada geçiyor dimi..
o hastayken seninde neşen yok dğl olarak.
geçer bebek o daha

hayatım ben napim bir haftadan beri öksürüyo denemediğimiz şurup kalmadı hep doktorlardayım bu ara çocuklarda salgın var bugün komşum geldi onun çocukları bile hasta....

sen güçlü olacaksın ki o iyileşsin canım çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun geçer canım...

çokgeçmiş olsun kermcecim
çocuğunun enerjisi sanada geçiyor dimi..
o hastayken seninde neşen yok dğl olarak.
geçer bebek o daha

aynen öyle valla canım
o iyiyse o kadar neşem yerinde oluyo ki...şuan başım çatlıyo çok bozuk.
burnunun tıkanıklığından sütünü de içmedi.aç uyudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…