Tatilimiz için yardımm_

Adore_00

ihTimaLLer DeniZi..
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2013
174
0
selam kızlar ,
Bu yaz tatile gitmeyi düşünüyoruz fethiye ölüdeniz veya antalya da alanya side filanda olabilir..Benim sorum şu kapalı özel havuzlu bir villa olucak bir çok yere baktım fiyatlar biraz pahalı ve güvenemiyorum internet sitelerine acaba oralara tatile giden kalan arkadaşlarım varmı diyorum bana fikir verseler yada önerebileceğiniz siteler var mı kızlar
:97::100:

selam kızlar ,
Bu yaz tatile gitmeyi düşünüyoruz fethiye ölüdeniz veya antalya da alanya side filanda olabilir..Benim sorum şu kapalı özel havuzlu bir villa olucak bir çok yere baktım fiyatlar biraz pahalı ve güvenemiyorum internet sitelerine acaba oralara tatile giden kalan arkadaşlarım varmı diyorum bana fikir verseler yada önerebileceğiniz siteler var mı kızlar
:97::100:

Selam :)

Ben gecen sene 6 Ayda Alanyadaydım.
Alanyada 5yıldızlı otelde kaldık eşimle birlikte.
Seçtiğiniz otel o kadarda önemli değil aslında cünkü tatilin coğu zamani gezmekle geçiyor.
Alanyaya 33km yakınlıkta olan ve görmeğe değen İotape atink bir kent bulunmakta.
Ondan hariç Dim Çayı gibi, sinek kalesi gibi bir sürü güzel mekanlar var. Kesinlikle tavsiye ederim, otel konusunda da yardımcı olabilrim.

Umarım az olsada yardımcı olabidim :)

Selam :)

Ben gecen sene 6 Ayda Alanyadaydım.
Alanyada 5yıldızlı otelde kaldık eşimle birlikte.
Seçtiğiniz otel o kadarda önemli değil aslında cünkü tatilin coğu zamani gezmekle geçiyor.
Alanyaya 33km yakınlıkta olan ve görmeğe değen İotape atink bir kent bulunmakta.
Ondan hariç Dim Çayı gibi, sinek kalesi gibi bir sürü güzel mekanlar var. Kesinlikle tavsiye ederim, otel konusunda da yardımcı olabilrim.

Umarım az olsada yardımcı olabidim :)

Otelde kalma taraftarı değiliz pek canım hatta hiç, özel havuzlu bir yerde tatil yapmayı düşünüyoruz..daha çok villalara bakıyorum ben ama kaliteli güvenilir bir site bulamıyorum canım güvenemiyorum malum günümüzde dolandırıcılık gittikçe fazlalaştı :) önerebileceğin site var mı acaba canım :KK49:

kızlar başka bilen yokmu :44:

sahibinden.com sitesinden bakabilirsiniz.günlük haftalık aylık şeklinde kiraya veriyorlar.kaç gün kalıcağınıza bağlı olarak makul bi indirim yaparlar diye umuyorum.Bende Antalya da kalıyorum dediğiniz tarzda oturduğum çevrede de baya böyle yerler var.yada olimpos olabilir telefonla aradığınızda orasıda uygun indirim yapıyor.ağaç evler ,yeşillik, deniz ,kum ,güneş ,aktiviteler falan gayet eğlenceli olabilir :21:

X