Tatile kedimi götüremiyorum..Uzun süre evde kalabilir mi?

kedine ne yapabilirim yahu -tatlicadiarzu-
ben sadece yardımcı olmak istemiştim.. bizim de 3 yaşında bir pisimiz var ve senin ne hissettiğini anladığım için yazdım mesajı.
neyse çözüm bulmana sevindim....

:) canım bişey yapacağından değil tabikide ama lokum benim canım herşeyim ona bişey olursa çok üzülürüm bu yüzden dedim bugün gidiyoruz gidiş süremi 1 haftaya indirdim 2-3 defada arkadaşlar gelip suyunu değişştirecekler mamasını koyacaklar umarım bişey olmaz

canım buulunduğum yerdeki veterinerler almıyorlar zaten bende vermem hastalık kapar falan vet dükkanında da tarım ilaçlarından başka bişey yok zaten

geldiinde bizi ne durumda olduğundan haberdar edersen sevinirz tatlım

Sorun olmaması güzel.Ben balayında bir hafta yoktum, gerçi kedim annemin evinde alışık olduğu düzendeydi.Ama gene de aklım kalmıştı.4,5 kilo falan olan kedim depresyona girmiş, ölmeyecek kadar su içip, yemek yemiş ve geldiğimde çok miyavlayıp beni resmen yalamıştı ve 2,5 kilo kadar kalmış, tüylerini dökmüştü, resmen içim parçalanmıştı.
Bugün kedimi bayram tatili sebebiyle gene anneme bıraktım ve bu bir hafta nasıl geçecek ve geldiğimde kaç kilo ve nasıl bir psikolojiyle bulacağım inanın korkuyorum ve bilmiyorum.
Resmen insan gibiler hatta birçok insandan daha insanlar.Hemen terkedildim moduna bürünüp sahibini camda kapıda bekleyip, trip yapıp açlık grevine başlıyorlar.
Umarım siz de ben de tatil dönüşü sorunsuz bir biçimde kedilerimizde kucaklaşırız.

döndüm arkadaşlar eve ilk geldiğimde daha kapıya anahtarı sokarken kızımın miyavlamasını duymak beni rahatlattı ev biraz dağılmıştı 3-4 saat devamlı miyavladı kucağımızdan hiç inmedi ve devamlı mırladı yani bir sorun yok bir camı aralık bırakmam da iyi olmuş ev havasız değildi çok şükür ona bişey olmadı:)

Biz de kuşumuzu bırakıp gitmek zorunda kalmıştık 1 hafta, anahtarı karşı komşuya bırakıp. Canım kuşum hiç yem yememiş 1 hafta boyunca, tüy dökmüş, ishal olmuş. Karşı komşu da yaşlı bi teyzeyzi anlamamış. O halde görünce ne kadar çok ağlamıştım. Veterinerden ilaç alıp falan öyle iyileştirmiştim...

Neyse ki kedinize bişi olmamış sevindim:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…