Tatile gidicem nasıl erken regli olurum

Ozlem1307

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
86
23
31
Tatile gidicem 4 ocakta bir sonraki regli tarihim 31 Aralık görünüyor benim 28 Aralık gibi regli olmam lazım bunun için ne yapabilirim bugün reglim bitti 2 gün geç oldum o yüzden planım bozuldu ama erteleyemem

Öne çekme değil de, erteleyebilirsiniz. Eczaneye adet geciktirici istiyorum deyin yardımcı olurlar.

Öne çekme değil de, erteleyebilirsiniz. Eczaneye adet geciktirici istiyorum deyin yardımcı olurlar.
Adet geciktiriciylede öne çekebilirsiniz.olmak istediğiniz günlerden önce başlayıp bırakınca hasta olursunuz. Bende dün başladım 3,4gun icip birakicam 29unda tatile gidicez hap icmeyle hastalikla uğraşmak istemiyorum çünkü.

Adet geciktiriciylede öne çekebilirsiniz.olmak istediğiniz günlerden önce başlayıp bırakınca hasta olursunuz. Bende dün başladım 3,4gun icip birakicam 29unda tatile gidicez hap icmeyle hastalikla uğraşmak istemiyorum çünkü.
Evet dün itibariylehastalandim geçen cuma günü başladım 3gun içtim bıraktım perşembe günü geldiğini belli etti ama nokta kadar di bugun resmen öldüm öldüm dirildim. Ben 1er tane içtim 4.4.5.günü gelmis oldu 2ser icsem erken gelirdi belki ama halim nolurdu düşünemiyorum bile 😔3gun icmeyle resmem içim söküldü mecbur olmadıktan sonra kesinlikle düzen bozmayın şuan sadece tatile kadar biticek diye kendimi avutuyorum

X