Tatil.

mb1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
2.254
1.465
Arkadaşlar yalnız tatil yapanlar var mı? Tatile tek başına gidenler? Neler yapıyorsunuz?

Tatil yapamiyoruz ki tek basimiza gidelim
Tatile gitsem tek basima gezer tozarim

Ben tek Başıma gittim sıkıcıydı. Kalkıp kahvaltı edesin gelmiyordu plaja inip akşama kadar güneş altında yattım. Bide internet paketim bitti sıkıntıdan patladım. Yalnız gitmekten se annenle git daha iyi

Daha önce böyle bir deneyimim olmadı fakat bence en iyisi.Gerçek anlamda tatil yapacaksınız yani.Tatil deniz,kum,güneş ve sessizliktir bence.Hadi iyi tatiller.Gönlünüzü iyi tutun

Ben de gittim. Değişik oldu biraz ama ben de sıkıldım.

Ben bir kere gittim çok sıkıcı kızlar, 2 günü geçmemeli

Ay valla tatil olsun da gerisi önemli değil. Oyle bir şansın varda kaçırma. Su an benimde çok ihtiyacım var tatile

Reactions: mb1
Ben perdeyi kapatır klimayi açar butungun o karanlık odada uyurdum. Tatil benim için buuuu.arta kalan zamanlar yemek deniz kum işte.

Çok güzel diyosunuz da yalnız tatil de bir yere kadar güzel oluyor.. Bazen de birileri olsun istiyosun..

Ben yalnız dışarı çıkmayı bile sevmem tatil düşünemiyorum :)

Bence tek gitme. Çok sıkılırsın. Yakın bir yer yaşadığından şehirden çok uzak olmayan bir yer belki o da belki 2 gün çekilir kafa dinlersin ama fazlası sıkar. Eğer sıcak kanlı biriyim dersen oradada arkadaş bulursun sıkılmazsın zaten o ayrı mevzu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…