tatil ?

mimosa11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2014
1.804
1.013
Biraz farkli dertle geldim bu sefer. Arkadaslar aydin tarafina gitmek istiyoruz ama cok pahali olmayan temiz bir otel bulmak istiyorum. En fazla yarim pansiyon olmasi yeter. Zaten tum gun otelden disarda gezmekle gececek. Oyle 5 yildizli hersey dahil bir tatile gerek yok. Amacim o civardaki gezilecek yerleri gezmek,belki bir iki gunde denize girmek. Internetten baktigim kadariyla ucuz oteller cok kotu durumda. Biraz orta halli olsun dersek otele ayirdigim miktari asiyor. Aydin merkezde misafirhanede kalsak denize uzak kaliyor. Ya cok sıkıldım nerdeyse bu tatil isini tamamen iptal edicem. Soyle hem temiz hem denize yakin sabah ve ogle yemegi olan hem gezip hem dinlenecegimiz bir yer var midir izmir aydin civarinda ?

ille aydın mı olmak durumunda, çok pahalı olmayan merkezi yerlere çok yakın ve eğlenceli bir tatili bozcaada da sağlar. ben çok sevmiştim orayı adam başı 60 tl falan ödemiştik kalmak için gecelik geçen sezon

Yani o taraflari hic dusunmedik aslinda. Aydin olsa iyi olurdu

biz bu yaz çeşmeye gittik tatile çeşme merkezi geçince çiftlik köyü var pırlanta plajı var orada kaldık biz hayatımda girdiğim en temiz denizdi dibinden geçen tüm balıkları görebiliyorsunuz tavsiye ederim orayı denizkızı pansiyonda kaldık fiyatı da çeşme merkeze göre daha uygundu ve tertemizdi:)

Degerlendiricem canim tesekkur ederim :)

Datça'yı araştırabilirsiniz. Benim de çok bilgim yok ama Kuşadası, Çeşme gibi yerlerden daha uygun olduğunu biliyorum

Canım tur şirketlerinden baktın mı? Oralardan çok uygun oluyor fiyatlar. Biz be sene erken rezervasyonla bodrumda bir otele gittik. Otel mükemmeldi hem de 2 kişi 8 gece 1.500 tl'ye.

Kuşadası güzelçamlı ya da davutlarda uygun pansiyonlar bulabilirsiniz. Didim altınkum civarı uygundur yine. İlla aydın olsun diyorsanız buralar olur.

Biraz daha ilerlerseniz milas ören hem ucuz hem sakin bir beldedir. Çökertme de aynı şekilde.

Balıkesir sarımsaklı ya gittik ama biz kalabalığız 2 yetişkin 3 çocuk günlük 400 liraya kaldık yarım pansiyondu isterseniz ismini veririm yasak değilse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…