Tatil sorunu...

Galadriellll

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
467
1.110
Merhabalar. Burdaki ilk konumu açıyorum. Bizde yaz için tatil araştırmaları başladı. 2 yıllık evliyiz balayına gitmemiştik. Sonraki yaz da ailemin yazlığına gittik. Artık bu yaz tatil yapmak istiyoruz ve bu konuda hiç tecrübemiz yok. Eşim de biraz hesaplı olsun hem de güzel olsun derdinde ve çok kararsız bir insandır.
En basitinden anlatacak olursam iki basic tişört arasında kalsa sınır olur ve ikisini de birakir:)
Konumuza dönersek yine araştırma yaparken " of secim yapamıyorum. emin olamıyorum ki!" dedi kapattı bilgisayarı. Tatilden beklentimiz gittiğimiz yerin kendi plaj imkanı, temiz kum ve plajı olsun istiyoruz. Pek otelde vakit geçirme planımız yok o yüzden otelin temiz ve ortalama şartlarda olması yeterli. Önemli olan konumu ve plajı. Mekan olarak da gökçeada gibi ölü bir yer değil ama çok canlı kalabalık da olmasin istiyoruz. Sen de ne çok istiyorsun diyeceksiniz ama bunlar genel olarak eşimin talepleri.
Bütçemiz 2500 3 4 gecelik yeterli olur. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Merhabalar. Burdaki ilk konumu açıyorum. Bizde yaz için tatil araştırmaları başladı. 2 yıllık evliyiz balayına gitmemiştik. Sonraki yaz da ailemin yazlığına gittik. Artık bu yaz tatil yapmak istiyoruz ve bu konuda hiç tecrübemiz yok. Eşim de biraz hesaplı olsun hem de güzel olsun derdinde ve çok kararsız bir insandır.
En basitinden anlatacak olursam iki basic tişört arasında kalsa sınır olur ve ikisini de birakir:)
Konumuza dönersek yine araştırma yaparken " of secim yapamıyorum. emin olamıyorum ki!" dedi kapattı bilgisayarı. Tatilden beklentimiz gittiğimiz yerin kendi plaj imkanı, temiz kum ve plajı olsun istiyoruz. Pek otelde vakit geçirme planımız yok o yüzden otelin temiz ve ortalama şartlarda olması yeterli. Önemli olan konumu ve plajı. Mekan olarak da gökçeada gibi ölü bir yer değil ama çok canlı kalabalık da olmasin istiyoruz. Sen de ne çok istiyorsun diyeceksiniz ama bunlar genel olarak eşimin talepleri.
Soru sormamışsınız ki.

Biz balayina ağvaya gitmistik ❤ Yine olsa yine giderim ki seneye yazin kizimizla tekrar gidecegiz 💕😊 Bungalov evlerden olusan bir otelde kaldik, ayriyetten havuzu da vardi. Deniz icin merkeze iniyorduk. Carsisini falan gezdik. Sansimiza biz acik hava konserlerinin oldugu zamana denk gelmistik. Cook guzeldi baya dolu gecti. Nehir kenarindaydi zaten butun oteller. Aksamlari elimize kahvemizi alip salincaga kurulup nehiri izliyorduk 😊 Doga yuruyusu yapmistik. Temiz hava mis gibiydi valla. Kesinlikle ağva adeta bir aşk yuvasi 😍😊

Ets turu açın gitmek istediğiniz bölgeyi işaretleyip geçirmek istediğiniz gece sayısını tarihi işaretleyin. Fiyatına baktın istediğiniz aralıkla olanlarının yorumlarını okuyup bir karar verin yani zor değil ki
Ets tur reklami izliyor gibi oldum bi an 😂😂 Cok iyiydi bu 😄

Biz balayina ağvaya gitmistik ❤ Yine olsa yine giderim ki seneye yazin kizimizla tekrar gidecegiz 💕😊 Bungalov evlerden olusan bir otelde kaldik, ayriyetten havuzu da vardi. Deniz icin merkeze iniyorduk. Carsisini falan gezdik. Sansimiza biz acik hava konserlerinin oldugu zamana denk gelmistik. Cook guzeldi baya dolu gecti. Nehir kenarindaydi zaten butun oteller. Aksamlari elimize kahvemizi alip salincaga kurulup nehiri izliyorduk 😊 Doga yuruyusu yapmistik. Temiz hava mis gibiydi valla. Kesinlikle ağva adeta bir aşk yuvasi 😍😊
Adi neydi ozelden atar misiniz

Yazın mı gitmiştiniz peki? Sanki bahar zamanı tercih edilen bir yer diye duymuştum orayı. Aslında akdeniz tercihimiz ama bakacağım ağvaya tesekkuler:)

Biz balayına ayvaliga gitmiştik Allah'tan eşim o konularda çok iş bitiricidir düğünden hemen sonra ayarladı 2 ay sonra gitmiştik evimi düzenimi kurduktan sonra o butik otel ayvalık Cunda ne güzel günlerdi en güzel günlerimiz orda geçti desem yeridir 5 gün kalmstk sanrm badavut ve sarimskli plajlarndaydik hep ne kalabalık ne sakın ortaydi deniz zaten mükemmel gidenler varsa bilir otel denize sıfırdı balkonunda oturmak bile ayrı keyifli nilüfer butik hala yüzümü gulumsetiyor😊😊🙏 yine olsa oraya giderdk.

Internette 8.5 üzeri 2.500 tutarda gördüm aslında yorumlar da güzeldi. Ama insan emin olamıyor yine de.

Araba almiyorsunuz.Boyle kararsizlikla devam ederseniz bu sene de tatile cikamazsiniz diyeyim.Tatil yeri secimi,otel secimi biraz sans isi ve gorecelidir.Herkesin beklentisi birbirinden farklidir.abir bakarsiniz bir otel icin mukemmel yorumu yapilmis,diger yorumda dibine kadar gomulmus.O yuzden risk alicaksiniz veya tavsiye uzerine gidiceksiniz.Bolge belirtmemissiniz mesela.Cok yuzelsel belirmissiniz.Marmaris mi Fethiye mi? Nereler dusunuyorsunuz ?

Gecen sene biz askeriyenin tatiline gitmiştik İzmire sonra ege türü yaptık ve ben Muğla akyakayi çok beğendim orda 3 gece kaldık 2500 civarında tutmuştu geçen sene 8. Aydı plajı çok güzel hareketli etraf gezilecek yer var

X