tatil sorunsalı

amyes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
938
660
arkadaşlar annem bu sene çok sağlık problemi yaşadı hem fiziksel hem de psikolojik olarak ben de biraz ortam değiştirmesinin ona iyi geleceğini düşünüyorum, hem denizi sakin hem de doğası güzel tavsiye edebileceğiniz yerler var mı

Ayvalık sakin geliyor bana gayet guzel. Bu arada gecmiş olsun annenize.

"Tatil sorunu" olmasın o!!!

Marmaris, datça ya da köyceğiz dalyan istediğiniz gibi yerler. Çok sakin olsun kafa dinleyelim hem de ucuz olsun diyorsanız milas ören olabilir.

"Sorunsal" lafını duyunca kaşıntı geliyor artık bana
Tatil olarak önereceğim yerler Muğla'nın ilçeleri, çok sakin olan yerler var, doğasıda güzel. Datça, Fethiye, Dalyan, Köyceğiz Dalaman seçenek çok orada, bir araştırın isterseniz.

arama motoruna marmaris bozburun yaz muhakkak hem kesene uygun hemde sakın bı tatıl gecırırsınız
kıvanc tatlıtug bıle gıtmek bılmıyo burdan

"Tatil sorunu" olmasın o!!!

Marmaris, datça ya da köyceğiz dalyan istediğiniz gibi yerler. Çok sakin olsun kafa dinleyelim hem de ucuz olsun diyorsanız milas ören olabilir.

tamam sakin olun :) düzeltiyorum :)

arkadaşlar termal oteller yaz için kötü bir tercih olur mu

Gure ye giderseniz deniz kenarinda termal oteller var hem denizi hem termali kullanabilirsiniz.

Ben de buradaki tavsiyeleri okumak istiyorum, biz de sakin yer arayışındayız. Kalabalık olmasın, yeşillik olsun, huzurlu olsun...Selimiye veya Datça düşündük ama netleşmedi.

Muğla Akyaka
Oteller uygun fiyatlı ve hepsi konak şeklinde. Vicik vicik turist uok. Bir bakın bence

Denizi ve ortamı sakinse Ege'yi tercih etmelisin.
Limitin ne gece/ kişi olarak?

Ben de buradaki tavsiyeleri okumak istiyorum, biz de sakin yer arayışındayız. Kalabalık olmasın, yeşillik olsun, huzurlu olsun...Selimiye veya Datça düşündük ama netleşmedi.
datça nın denızı agustosta bıle buuuz gıbı cok soguk oluyo

datça nın denızı agustosta bıle buuuz gıbı cok soguk oluyo
Ahah süper o zaman, çünkü ben yüzme bilmiyor ve korkuyorum eşim de zorla sokmaya çalışıyor. Bahanem hazır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…