Tatil önerisi

sepetsepetyumurta

Bırakın Parlicaaam:)
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
1.414
31
Kızlar merhaba :) . Dert değıl ama kucuk bır onerıye ıhtıyacım var . Erkek arkadasımın elıne hıc beklemedıgı bır yerden bıraz para gectı . Bu haftaıcı bır yerlere gıdelım dıyoruz . Ben defalarca Amasraya gıttım ama hep yaz aylarında . Bu mevsımde nasıl olur sızce gıden varsa yorumlarınızı alabılır mıyım ? . Ankarada yasıyoruz en fazla 3 -4 saatlık mesafe olsun ıstıyoruz . Degerlı yorumlarınızı beklıyoruz :)

Kızlar merhaba :) . Dert değıl ama kucuk bır onerıye ıhtıyacım var . Erkek arkadasımın elıne hıc beklemedıgı bır yerden bıraz para gectı . Bu haftaıcı bır yerlere gıdelım dıyoruz . Ben defalarca Amasraya gıttım ama hep yaz aylarında . Bu mevsımde nasıl olur sızce gıden varsa yorumlarınızı alabılır mıyım ? . Ankarada yasıyoruz en fazla 3 -4 saatlık mesafe olsun ıstıyoruz . Degerlı yorumlarınızı beklıyoruz :)

Felaket tellalığı gibi olmasın ama salıdan itibaren sıcaklıklar 10 derece düşecekmiş.:KK14::KK1:
Amasra rüzgarlı ve soğuk olur bu mevsimde. Bolu Abant güzel ama kar olabilir. Kayseri tarihi bir şehir, Konya da olabilir rahat ederiz derseniz... Ankara'nın Haymana,Kızılcahamam,Ayaş gibi ilçelerinde termal yerler var, daha o kadar yaşlanmadık demezseniz:) Ankara Beypazarına zaten günlük gidip gelebilirsiniz. Bence de üstteki üyenin dediği gibi Kapadokya en mantıklısı görünüyor...

Ben de kasımda kapadokyaya gitmeye niyetlendim ama olmadı. Herkes soğukta nasıl gezeceksiniz dedi ama bu havada zaten her yer soğuk.
Kar lastiği neden yok? Maddi sebeplerle ise önce bunu halledin derim.

Ben amasraya kışın gittim. Daha romantik olur bence şimdi çok sakindir. Hem de ankara'ya yakın. Kapadokya ya olmaz diyorsan aksarayın güzelyurt ilçesi var. Daha yakındır kapadokyadan sanırım. Bi bak derim

Paşa dede olayı falan mı ben oraya takıldım :KK53:

Paşa dede olayı falan mı ben oraya takıldım :KK53:
mısırdakı dedesınden mıras kaldı canım bende yarın basıcam hemen nıkahı :) kacırmayım pasa dedenın torununu :))

iddaa falan mı oynadı acaba :KK53: benim sevgilimde dün baya bi miktar tutturmuşta ordan aklıma geldi :KK53: :KK53: ne kadar tasvip etmesem de :KK19:

Evet canım ıdda tutturdu :) dune kadar bende tasvıp etmıyordum da catır carır harcayacagım :))

mısırdakı dedesınden mıras kaldı canım bende yarın basıcam hemen nıkahı :) kacırmayım pasa dedenın torununu :))

Evet canım ıdda tutturdu :) dune kadar bende tasvıp etmıyordum da catır carır harcayacagım :))

alışkanlık yapmasın canım ben o yüzden tasvip etmiyorum dedim erkekler bi kez kazanınca gaza geliyolar sonra batıyolar :KK52: iyi eglenceler size şimdiden çatır çatır harcamalar :KK53:

Kapadokya'da daha önce Aralık ayının ilk haftasında bulundum.Böyle bir soğuk olamaz : ))) Ayağımda 4 kat çorapla ve üzerimde 4 adet boğazlı body ve mont varken bile kendimi sıkmaktan bütün kaslarım ağırmıştı.Gerçi Ankaradan gidecek birisine o kadar soğuk gelmeyebilir.
Ben de Sakarya/ Sapanca ve Bolu / Abant'ı öneririm.

canım kısın amsra nasıldı bizde gitmeyi düsünüyoruz balayı için tavsiye edermisin

Kışın pek kimse olmuyor oranın insanı oluyor sadece. Balıkçılar oteller falan her şey sezondan daha ucuz. Kazıklanmıyor olmak güzel :) Sessiz bir tatil istiyosanız güzel. Sıkılırsanız Safranbolu yakın. Oraları da gezebilirsiniz. Başka batı karadenizde yakın yerler vardır illa gezilecek bir araştırırsan bulursun.

Kafa dinlemek, birbirini dinlemek için güzel.sıkılma ihtimali var ona bir şey diyemem. Güzel oteller varsa balayı için iyi olabilir. Biz eşimle günlük kiralık evlerden tutmuştuk. Bayağı pisti ama pek oturmadık evde 3 gün kaldık zaten.

Ağva Otelleri
Ağva’da çok sayıda otel ve pansiyon bulmak mümkün. Bol yıldızlı otellerin yanı sıra sıcak, şirin pansiyonlarda kaliteli hizmetin sunulduğu bu otellerde enfes lezzetlerin buluştuğu restoranlarda muhteşem doğa manzarasına karşı yemek yeme ve konaklama imkanı bulunmaktadır. Genellikle Yakuplu caddesi boyunca ve Göksu nehrine paralel, nehrin hemen kıyısında yada merkezde plaja yakın otel seçenekleri mevcut. Yazın doluluk oranı yüzde yüzü bulan oteller kış ve sonbahar aylarında kafa dinlemek için ideal bir yer. Nehir kenarındaki otellerde kano gezisi yada deniz bisikleti gibi güzel aktiviteler de sunulmaktadır. Hatta otelinizin nehire sıfır restoranında bir taraftan yemek yerken diğer taraftan kuş cıvıltılarını dinleyebiliyorsunuz. Yaz aylarında ise kahvaltınızı yapar yapmaz kendinizi Karadeniz’in sularına atma imkanınız var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kışın pek kimse olmuyor oranın insanı oluyor sadece. Balıkçılar oteller falan her şey sezondan daha ucuz. Kazıklanmıyor olmak güzel :) Sessiz bir tatil istiyosanız güzel. Sıkılırsanız Safranbolu yakın. Oraları da gezebilirsiniz. Başka batı karadenizde yakın yerler vardır illa gezilecek bir araştırırsan bulursun.

Kafa dinlemek, birbirini dinlemek için güzel.sıkılma ihtimali var ona bir şey diyemem. Güzel oteller varsa balayı için iyi olabilir. Biz eşimle günlük kiralık evlerden tutmuştuk. Bayağı pisti ama pek oturmadık evde 3 gün kaldık zaten.

cevap verdiğin için cok tesekkür ederim ögretmen evine gitmeyi düsünüyorum hem uygun hem güzelmiş.

abanta gittinmi orası hakkında bilgin varmı canım

cevap verdiğin için cok tesekkür ederim ögretmen evine gitmeyi düsünüyorum hem uygun hem güzelmiş.

abanta gittinmi orası hakkında bilgin varmı canım

Abanta günü birlik gitmiştim. Amasradan daha iyidir. Daha romantikk olur. Abantta kalite bikaç tık daha üst. Ama amasrada da bir balık yemenin keyfi başkadır. Manzara her yerde mükemmel.

İkisi de bir hafta kalınacak yerler değil sonuçta. Araba varsa geze geze gidip 2şer gün kalsanız yeterli bence :)

X