Tatil İçin Bayanlara Özel Havuzu Olan İslami Olmayan Bir Otel Bilen Var mı ?

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
Merhabalar..

Şu konuyu açarken içim nasıl sıkkın anlatamam.

Eşim mutlaka bayanlara ayrı havuzu olan bir otelde kalmak istiyor benim açımdan...

Bekarken hiç böyle bir sorunum yoktu ama ne yaparsın evlenince....

2,5 yaşında oğlumuzla ilk kez tatil yapmak istiyoruz.

Ama ne mümkün , sadece İslami Otel adı altında oteller var ve ben rahat edebilir miyiz

bilemiyorum , kuralları katı geliyor okuduğumda. Bir yanım git diyor diğer yanım gitme..

Bayan - erkek herşey ayrı nasıl our ki ?

Offfffffffffffffffffff Kıskanç Kocan mı var derdin var...

Bizim arayıp da bulamadığımız ama sizin bildiğiniz bir yer varsa bilgilendirirseniz beni

sevinirim.

ben haziranın 4ünde caprise gittim aynen sizin gibi offf puff yaparak çünkü annem ve annanem oldugu için öyle bi otele gitmek zorunda kaldık ve çok ön yargıyla gittim bu arada ben başı açık ve o görüşde bi insan değilim annem hatrına gittim. ama inan hiç öyle şeyler yok zaten ben denize gittim bebeğim oldugu için bikiniyle güneşlenen de var mayo ile güneşlenende haşema ile güneşlenende hiç de öyle kural diye bişey yok sadece havuz ayrı bayan ve erkek diye onun haricinde heryer ortak akşamları mini eteğini giyip yemege gelen insalarda çok vardı. ben çok memenun kaldım

Merhabalar..

Şu konuyu açarken içim nasıl sıkkın anlatamam.

Eşim mutlaka bayanlara ayrı havuzu olan bir otelde kalmak istiyor benim açımdan...

Bekarken hiç böyle bir sorunum yoktu ama ne yaparsın evlenince....

2,5 yaşında oğlumuzla ilk kez tatil yapmak istiyoruz.

Ama ne mümkün , sadece İslami Otel adı altında oteller var ve ben rahat edebilir miyiz

bilemiyorum , kuralları katı geliyor okuduğumda. Bir yanım git diyor diğer yanım gitme..

Bayan - erkek herşey ayrı nasıl our ki ?

Offfffffffffffffffffff Kıskanç Kocan mı var derdin var...

Bizim arayıp da bulamadığımız ama sizin bildiğiniz bir yer varsa bilgilendirirseniz beni

sevinirim.

caprice otel,familia otel,asya otel karaburun

otel karaburun bu sene muhafakazar kesime hitap etmeyecekmiş
bennde hala araştırıyorum
club familia caprice otel bera burç şah inn aralarında kararsızım

Arkadaşlar club familia tatil köyünde rezervasyonumuzu yaptırdık.

Birçok kişi tarafından tavsiye ediliyordu , olumsuz pek yorum okumadım.

Bakalım hayırlısı 5 ağustosta gidiyoruz.

Memnun kalırsak eğer burada paylaşırım.

canım 4 gözle gelmeni beklicem oralarda net bulursan filan yaz bize bende ona göre ışık hızıyla rezerve yaptırcğımm.inşallh huzur içinde güzel bir tatil geçirirsin bizimle güzel anılarını paylaşırsın

canım 4 gözle gelmeni beklicem oralarda net bulursan filan yaz bize bende ona göre ışık hızıyla rezerve yaptırcğımm.inşallh huzur içinde güzel bir tatil geçirirsin bizimle güzel anılarını paylaşırsın

Canım güzel dileklerin için teşekkür ederim. Bizde pc yok ama imkanım olursa tabii ki

ulaşıp paylaşırım..

Canım tekrar merhaba. tatilden bugün döndük.

genel olarak iyiydi. otel güzel ve temizdi. Fakat gittiğimiz gün odamız ve balkonumuz

temiz değildi. Bahane hazır tabii otel yoğunluğu yüzünden vs vs ...

Hergün havlular değişiyor çöpler alınıyor süpürülüyor tuvalet lavobo temizliği yapılıyor.

O nun dışında bayanlar plajı güzel , havuzu güzel , yiyecekler yemekler güzel .

Otelin bahçe düzenlemesi iyi sıkıcı değil. Zaten herşey dahil sınırsız ye ve iç. bu açıdan

da memnun kalırsın . Fazla animasyon yok.

Huzurlu rahat sakin tatil yapmak istiyorum diyorsan eğer tavsiye ediyorum.

Artı gittiğimiz gün bizi istediğimiz odaya değil başka bir odaya yerleştirmişler 2 gün sonra

fark ettik fiyattan düştüler böyle bir sıkıntı da yaşadık malesef.

Diyorum ya bunların dışında iyiydi.

bende bu konularda sadece capriceyi tavsye ediyorum denizi bile havuz gibi harika bir yer profsynl hizmet bayılıyorum oraaya

X