tasarimcibayan'ın hazırlıkları

Senin düğün ne zaman canım

yani hiç belli olmaz msela 1 ay içinde tayinim çıksa ekimde fln yaparım ama kışın çıkarsa tayinim baharı veya ayzı beklerim artık. :) siz niye beklyosunz peki
ekim düğün için ideal bir mevsim bende ekim istiyordum ama olmuyor ekimde abim evlenecek bende ekimde kpssye gireceğim onu bekliyoruz anca sınavdan sonra olur işte daha erken olmuyor. nisan mayıs haziran gibi

ekim düğün için ideal bir mevsim bende ekim istiyordum ama olmuyor ekimde abim evlenecek bende ekimde kpssye gireceğim onu bekliyoruz anca sınavdan sonra olur işte daha erken olmuyor. nisan mayıs haziran gibi
benmde hemen hemen aynı. bu haftasonu ablam evlendi benmde :) konuşmuştk zaten kpss mevzusunuda. işte dert bitmiyorki atanaym diye uğraşırsın atanırsın sonra tayin için uğraşırsın..

tasarimcibayan canım cicişlerin çok güzel çok beğendim güle güle kullan nikahınız da kıyılmış baya uzun süredir işlerim sebebiyle forumda değildim Rabbim mutluluğunuzu daim etsin :) bende söz için elbisemi aldım mürdüm renk zaman geçiyor ve heyecanım daha çok artıyor kalbim ağzımdan çıkacakmış gibi hissediyorum çiçek tacı almayı düşünüyorum nişanımda farklı bir taç kullanacağım çünkü çiçek tacı içimde kalsın istemiyorum :) bir siteden sipariş vereceğim ama tereddütlüyüm nasıl birşey gelir diye :S

canımm çok teşekkür ederiim. evet tayin için kıydık valla nikahı . hala alışamasamda resmi olarak evliyim
aa elbisenin fotosu var mı ? ben nişanda ve nikahta kendim yaptım çiçeğimi ve tacımı. çiçekten.

Hayırlı olsun canımm :) resmi var özelden atmaya çalışacağım sana becerebilirsem :) ya bende çiçeğimi kendim yapabilrim diye düşünüyorum ama inan tacı nasıl yapabilirm fikrim yok o yüzden hazır almayı düşünüyorum

aa taçta çok basit kii. at canım bakalm ben de sana benmkileri ataym =)

misafir yemek takımını ve tencre setlerinizi hangi markadan aldınız acaba? daha önce cvp verdiyseniz üzgünm

Dün tatili değerlendirp bu cicileri aldım mutfağım neredeyse tamam artık

Eklentiler

• image.jpeg
    37,5 KB · Görüntüleme: 82
  • image.jpeg
    41,3 KB · Görüntüleme: 92
  • image.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 104
  • image.jpeg
    44,9 KB · Görüntüleme: 106
  • image.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 83
  • image.jpeg
    63,7 KB · Görüntüleme: 86
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…