Tarzimi degistirmek istiyorum

benkahvecanavari

ne kedisiz ne kitapsız
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
1.655
2.536
29
Merhaba, 21 yasindayim ve kendimi bildim bileli hep ayni tarz icindeyim, degisiklikleri cok seven bir genc kiz degilim fakat artik sart oldu. Vucudumu tanimadigima kanaat getirdim artik, fizigim cok duzgun, vucut hatlarim birbiriyle uyumlu ve goguslerim 85 fakat arkadaslarim hep bol tisortler giydigim icin elestiriyor fakat bense cok dar giydigimde rahatsiz oluyorum, sebebi goguslerimden hoslansam da erkeklerin bakislari beni huzursuz ettigi icin bol tercih ediyorum, herkes dar giymemi soyluyor. Bir diger sikinti ise saclarim, boya yok, yumusacik ve asiri uzunlar, sadece duzlestirici vurdugum icin uclarinda kiriklar var ve neredeyse model yok, makas gormemis koylu kizi gibiyim, dumduz upuzun, sac kesimi konusunda kararsızım ya da ombre tarzina mi yonelsem bilemedim, son olarak gozlerim, herkes bayiliyor cunku baya buyukler, arkadaslarim neden goz makyaji kullanmiyorsun diyorlar, ben genellikle allik ve ruj tercih ediyorum, rimel bile kullanmiyorum, kaslarim ise cok ince gozlerin buyuk biraz kaslarini da kalinlastir buyuk goze ince kas olmuyor diyorlar, ben ise iki arada bir deredeyim...

Acaba makyaj guzeli olsan millet daha mi cok begeneck hem erkeklerin icine dusecek gibi bakmasindan mutlu olurlar heralde milletin ne dusundugu niye bu kadar onemli senn icin?hem bu zamanda herseyin organik olani revasta canm bosver oldugun gibi gorun :super:

Bir insanın kendinle barışık olması demek hatalarından memnun olması demektir. Göğüslerim güzel , gözlerim güzel boyum şöyle güzel fiziğim böyle harika demesi değil :KK70:

Tarzimi degistirmek icin insanlarin fikirlerini alabilmek adina dis gorunusten bahsetmek zorundayim, tarz degisikligini ekstra guzellesmek adina yapmiyorum zaten normal olculerimdeyim kendimi de begeniyorum sen buna bu kadar niye takildin ki bacimmmm?:)

Acaba makyaj guzeli olsan millet daha mi cok begeneck hem erkeklerin icine dusecek gibi bakmasindan mutlu olurlar heralde milletin ne dusundugu niye bu kadar onemli senn icin?hem bu zamanda herseyin organik olani revasta canm bosver oldugun gibi gorun :super:

Insanlarin elestiri ve yorumlarini yazdim sadece, amacim dis gorunusumle ilgi cekmek degil her zaman zeka ve dusuncelerle on planda olmayi destekleyen bir insanim, sadece farklilik arayisindayim, aynaya baktigimda hep ayniyim, biraz degisiklik iyi olur diye dusundum, hem moral de verir :)

seni rahatsız eden tek detayın saçların olduğunu anladım ben. bence kırıklarını aldır, kuaföre bi şekil vermelerini söyle. ve o upuzun yumuşacık ve mükemmel saçlarını savurmaya başla :KK66:

X