Tarotcu mu olsamm

Benim yakın arkadaşım yaptı üniversitedeyken 6. Hissi çok kuvvetliydi zaten bize de güzel bakardı. Üniversitede 1 sene falan yaptı sonra bıraktı 😂 iç huzursuzluk falan da yaşamadı ya psikolog oldu taş gibi 😂
Bende de öyle durumlar olmadı ama garip bir şekilde destelerim kayboluyor. Koca desteyi bulamıyorum mesela. Yeni bir deste aldım onda da aynısı olursa bırakıcam

Kızlar astroloji ve tarota ayrı bir düşkünlüğüm var. Yıllardır da tarot bakıyorum ama arkadaşlar arasında çay kahve sohbetiyle eğlencesine yani. Ama baktığım kişiler hep çok iyi yorumlar yapar genelde de baktığım tarotların çıktığını söylerler. Ben de seviyorum ilgim de olduğu için kafam dağılıyor.
Benim size sormak istediğim şu son aylarda çalışmadığım için maddi durumlar sıkıntılı sizce bu eğlencesine yaptığım işi paraya dökmeli miyim? (Son zamanlarda bir tarot merakı var açılımlar da az paralar değil) Yoksa burdan gelecek paradan hayır gelmez hiç gerek yok mu diyorsunuz fikirlerinizi merak ediyorum.
Oradan gelen paradan hayır gelmez. Boşverin yapmayın hatta “eğlencesine” olarakta yapmayın bence

valla benim 3-4 kez baktırdığım bi kız var, yaşı 25-30 arasıdır. sırf tarotla araba falan aldı en son kendine. türkiye içini unuttum ama yurtdışına 30 euroya bakıyor.
bence ilk kanal açın youtube da. o kız tarottan nasıl korunuyorum falan diye de video çekmişti. ben oyle gelecek bilmelerine inanmam, yada tarotun musallatlığına falan da inanamam. anın enerjisini lak diye biliyor kız. ona göre de fiyat koymuş. bu işte iyiyseniz neden olmasın. e-fatura falan da kesmeye başlamış hatta. bence en önemlisi iyiyseniz girin işe. insanları yalan yere kekleyip paralarını alıp umut satacaksanız yapmayın.
Hangi kanal onun?

X