Tarotçu Buldum ♥ Hem uygun fiyatlı, hem şahane bakıyooo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

maykopcb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
12
-1
39
Bi süredir iyi bi tarıtçu arıyordum ancak fiyatlar çok pahalı geldi , doğum haritası açılımı için 2.500 tl den aşağı fiyat bulamadım, bigün istanbulda çocukluk arkadaşım tarot bakan birisinden bahsetti eğlencesine deneyelim çok iyi bakıyormuş diye, bakan kadın referansla bakım yapıyor ,aracı olmadan gidemiyor kimse ,baktıran herkes birini tavsiyeyle önerebiliyormuş ,bilirsiniz .. falı ( .. ) uygulaması var biz hep beleş diye orda baktırıyoduk meğer onun premium bölümünde olan .. bu kadınmış sanatçılara falan fal bakan ,… falından ayrılınca kendisi bakmaya başlamış ..Arkadaşım daha önce baktırığp memnun kalınca bende istedim bakmasını .Farkli bi şehirde olduğu için online ses kaydı attı upuzuun ,herşeyi nokta atışı..bilmiyorum herkesin tutar mı tutmaz mı ama gidip memnun olmayan yokmuş ,arkadaşımın çevresinde baya kişiye bakmış, uıygun fiyatlı olduğunu görünce denedim bende ne kaybederim :)) 500 tl bişeydi ,Bana iyi geldi bilmiyorum ,enerjisi çok güzeldi denemek isteyen olursa instagramda ki sayfasını atıyorum ordan mesaj atıp tarot yazarsanız nerden geldiğinizi aracınızı sorar bu siteyi söylersiniz baktırmış birisi size diye ,kabul etmezse Sahra adını verin ,fiyat değişmemiştir muhtemelen ,yıllık tek fiyat oluyor dedi arkadaşım biz bu sene baktırdık

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X