Tarota başlıyorum

Savagequeen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
34
11
22
Tarot kartları aldım henüz gelmedi ve öncesinde İnternette çokça yazı okudum ve video izledim ancak çok fazla tezat fikir var kafamı karıştırdı bu durum:KK64:. Bire-bir tavsiye almak istedim buradan. Nasıl ve nereden başlanır? Hangi kitaplar okunur? Ters anlamları farklı mıdır değil midir? Hisler önemli midir? (eğer öyleyse benim hislerim oldukça zayıf) Hisler nasıl geliştirilir, bilinç nasıl açılır? Meditasyon gerekli midir? Kartları arındırmak zorunlu mudur? Ve benzeri.. Eğer bu konuda bilginiz varsa yararlanmak isterim :KK25:

Son düzenleme:
Tarot kartları aldım henüz gelmedi ve öncesinde biraz tavsiye almak istedim.
İnternette çokça yazı okudum ve video izledim ancak çok fazla tezat fikir var kafamı karıştırdı bu durum:KK64:. Bire-bir tavsiye almak istedim buradan. Nasıl ve nereden başlanır? Hangi kitaplar okunur? Ters anlamları farklı mıdır değil midir? Hisler önemli midir? (eğer öyleyse benim hislerim oldukça zayıf) Hisler nasıl geliştirilir, bilinç nasıl açılır? Meditasyon gerekli midir? Kartları arındırmak zorunlu mudur? Ve benzeri.. Eğer bu konuda bilginiz varsa yararlanmak isterim :KK25:
Bol bol bakım yaparsan çabuk oturur. Daha önce de bu tarz başlıklar açıldı, onlara da bunu önerdim ve hatta ilk sıraya da ben girdim. Onlar işe yaradığını söylüyordu, sen de yaparsan yine ilk sırada olmak isterim. :)

Bol bol bakım yaparsan çabuk oturur. Daha önce de bu tarz başlıklar açıldı, onlara da bunu önerdim ve hatta ilk sıraya da ben girdim. Onlar işe yaradığını söylüyordu, sen de yaparsan yine ilk sırada olmak isterim. :)
Bol bol açılım derken mesela kendime ve yakınlarıma yapmam uygun mudur? Ben henüz çok acemiyim taktiğinin işe yaramasını çok isterim:KK66:

Bol bol açılım derken mesela kendime ve yakınlarıma yapmam uygun mudur? Ben henüz çok acemiyim taktiğinin işe yaramasını çok isterim:KK66:
Kendine açınca objektif olup tutturman zor, etrafa da açabilirsin tabi ama tanıdıklarına da aynı şekilde objektif olman zor. Ne kadar pratik yaparsan kartların anlamı vs o kadar çabuk oturuyor, açılım yaptıkça fark edeceksin sen de.

Kendine açsana objektif olup tutturman zor, etrafa da açabilirsin tabi ama tanıdıklarına da aynı şekilde objektif olman zor. Ne kadar pratik yaparsan kartların anlamı vs o kadar çabuk oturuyor, açılım yaptıkça fark edeceksin sen de.
Çok teşekkürler:KK68:

Kendine açınca objektif olup tutturman zor, etrafa da açabilirsin tabi ama tanıdıklarına da aynı şekilde objektif olman zor. Ne kadar pratik yaparsan kartların anlamı vs o kadar çabuk oturuyor, açılım yaptıkça fark edeceksin sen de.
Merhaba, tarot kartlarım geldi ancak ben onlara bakıyorum onlar da bana anlamlarını okuyorum ancak hatırlayamıyorum😅 Şuan çok zor bir karar aşamasındayım hayati önem taşıyor, kartlarım belki bana yardım eder diye düşündüm iki seçenek için de üçer kart seçtim ancak yorumlayamıyorum😐 Siz bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Eklentiler

• 20201124_235125.jpg
    20201124_235125.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 28
  • 20201124_234533.jpg
    20201124_234533.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba
Ilk zamanlarda kendinizle alakali degil daha cok karsi taraf/danisan ile alakali acilimlar yapmanizi oneririm.

bir de ayni soru icin tek acilim yapmaniz daha iyi olur, 2 adet 3’lu acilimi ayni soru icin mi sormustunuz?
zamanla kartlarin anlamlari daha iyi yerine oturur, yabanci diliniz varsa youtube’da tarot acilimlarini anlatan bir cok video var, goz atabilirsiniz 😊

Merhaba
Ilk zamanlarda kendinizle alakali degil daha cok karsi taraf/danisan ile alakali acilimlar yapmanizi oneririm.

bir de ayni soru icin tek acilim yapmaniz daha iyi olur, 2 adet 3’lu acilimi ayni soru icin mi sormustunuz?
zamanla kartlarin anlamlari daha iyi yerine oturur, yabanci diliniz varsa youtube’da tarot acilimlarini anlatan bir cok video var, goz atabilirsiniz 😊
Sylvia Abraham'ın kitabını almayı düşünüyorum hem açılımlar hem kartların anlamlarını anlatıyormuş, sonrasında açılım yapmayı deneyeceğim. İlk defa açtım zaten çok önemli bir karar vermem gerekiyor önümde iki yol var diyebilirim internette iki seçenek için iki ayrı açılım yapılıyordu ben de öyle denedim..

X