Tarot kartlarindan nasil kurtulurumm

Eliffss1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
5
0
17
Arkadaslar merhaba ben baya önce merak edip tarot kartları almıştım ve anlamlarını falan ezberlemeye çalışıp baya ilgilenmistim hatta bir kac kişiye bakmıştım kartlar odamda duruyor ve ben odaya girince bi bunalti hissediyorum kartlarla alakalı olabilir mi bilmiyorum ama kartlari atmak istiyorum fakat nasıl atacağımı bilmiyorum çöpe atsam birileri bulup alırsa sıkıntı kartlar yeni çünkü yaksam desem ondan da korkuyorum internette bazı kişiler toprağa göm demiş ama ondan da emin değilim bizim burda bir dere gibi bir yer var kopru gibi ama caddeye acik oraya atsam herkes gorur ve dibe batmazsa biri alirsa o da sikinti korkuyorum napicam yardım eder misiniz lütfenn😭

Arkadaslar merhaba ben baya önce merak edip tarot kartları almıştım ve anlamlarını falan ezberlemeye çalışıp baya ilgilenmistim hatta bir kac kişiye bakmıştım kartlar odamda duruyor ve ben odaya girince bi bunalti hissediyorum kartlarla alakalı olabilir mi bilmiyorum ama kartlari atmak istiyorum fakat nasıl atacağımı bilmiyorum çöpe atsam birileri bulup alırsa sıkıntı kartlar yeni çünkü yaksam desem ondan da korkuyorum internette bazı kişiler toprağa göm demiş ama ondan da emin değilim bizim burda bir dere gibi bir yer var kopru gibi ama caddeye acik oraya atsam herkes gorur ve dibe batmazsa biri alirsa o da sikinti korkuyorum napicam yardım eder misiniz lütfenn😭
Makasla veya elinle parça pincik et ayrı ayrı çöp kutularına at yani .bunuda dert etme cnm

Bir tane çöp poşeti veya bim poşeti alıyorsun kartları makasla,elinle kesiyorsun poşete atıp çöpe atıyorsun. Bu kadar basit. Böyle şeyler için canını niye bu kadar sıktın 😅😂

Canim bence (tabi inancliysan cnku baska bir dini yönelimi olabilir o yuzden bunu yazdim yanlis anlama)öncelikle guzel bir abdest alip o odada dua oku tovbe et cunku bu tarz seyler dinimizde şirktir ic bunalmasi o yuzdendir. Sonrasinda da bir posete koyup agzini baglayip evinden uzak bir cope at gitsin. O kartlarin bir kutsalligi falan yok senin yukledigin anlam oldugu icin seni geriyor.

X