Tarlusalla hamile Kalan varmı

Betullur556

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2022
11
1
24
Tarlusalla hamile kalınır mı. Adetlerim ilaçsız gelmiyor tarlusalla düzene koymaya çalışıyorum peki tarlusalla hamile kalan varmı pco hastasıyim

Tarlusalla hamile kalınır mı. Adetlerim ilaçsız gelmiyor tarlusalla düzene koymaya çalışıyorum peki tarlusalla hamile kalan varmı pco hastasıyim
Kaldiniz mi bilmiyorum ama bir kaç yerde okudum hamile olduğunu öğrenen oluyor bende kullandım bugün 10 gün oldu biteli yarın gidip kan vereceğim kullanırken ilacı bir kaç defa korunmasız olmuştu yarın 11 gün oluyor biteli adet olmazsam gideceğim test yaptım bu marka beni yaniltmazdi günler geçsede pozitif göstermezdi bu şekilde çıkmış şimdi bir kaç saat sonra sizde durumlar nedir zaman geçmiş bayabir paylaşımın üzerinden

Eklentiler

• IMG-20230620-WA0013.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 43
bende pcos hastasyım ama tarlusalı adet olmak için içiyorum???? siz gebelik için mi içiyorsunuz
Hayır bence onun demek istediği ilacı kullanırken hamile kalanlar oluyormuş onu soruyor bende pcoluyum günüm geçince içiyorum oluyorum fakat bende adet olamadım 10 gün oldu biteli yarın kan vereceğim gebelik için

Merhaba tarlusal yumurtlamaya mı sebebi oluyor da hamile kalınıyor ?

Merhaba gebe misiniz bende tarlusal kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…