Tarlusal

Masalecem

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
168
19
48
Reglim 27 gun gecikti dr a gittim tarlusal verdi 6 gun kullan dedi ama 5 gun kullanilmasi lazimmis oyle yaziyor 21 aralikta ilaca basladim 26 aralikta bitti ilac bugun cok hafif kan geldi kuruluk var birde normalmi bu insallah olurum olamamak cok kötu hafif belim ve kasiklarim agriyor normalmi

Tarlusal kullandiktan yaklasik bir kac gun icinde adet başlıyor benim 3. Gunde baslamisti ama 4 gun falan surdu sürmedi sorun şu ki hala adet olmadim 2 defa ilac ile oldum bende biraktim valla istedigi zaman gelsin emziriyorum diye olmuyor herhalde

Gecmis olsun ben hic evlenmedim bekarim 47 yas gecen senede aksamisti 2 kutu kullandim sonra oldum adet bitti gene oldum gecen sene 1 hafta sonra insalah polikistiktir raziyim dogum kontrol hapi kullanmaya 51 yasina kadar olayim cok agladim hergun bir umutla bekliyorum aslanpencesi adacayi kekik cayi civanpercemi iciyorum hayit hapi iciyorum cumarteside sinav var pazartesi dr randevum var olsanda olmasanda gel dedi sıkısık gidecegim

Ablaaaam ben dedigim gibi bi emzirme donemindeyim. Kizim da da 15 qy gibi bir sure olmamistim ama cok evham yapip ilac kullanmistim 1 kere oldum sonraki ay olmadim tekrar ilac kullandim o ara yine adet oldum simdi yine tık yok. Belki de dedigin gibi polikistik bir durumdur Rabbim hayirlisini nasip etsin ablaaam

Oldum regli ama cok az geliyor ates basmasi yaparmi polikisti

Oldum regli ama cok az geliyor ates basmasi yaparmi polikisti
Polikistikten dolayıdır abla bir sure adet olmadigin icin de ates yapar kiii zaten normal adet goren birinde bile bu ateş basması bulamtı agri gibi seyler olabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…