Tarlusal yardımm kızlar??

ayyildizs

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
214
116
31
Kızlar selam.
Adetlerim çok düzenlidir yalnız geçen ay 10 gün kadar gecikmem oldu, doktor tarlusal verdi bu ayda 2. Gün gecikmem var geçen ay kullandım ondan düzenim bozulmuş olabilir mi ilk defa kullandım geçen ay çünkü bilgisi olan yazarsa sevinirim.

çok garip 10 gün gecikme için hemen ilaç vermiş doktor. benimki 2 ay gecikmeden yazmıyor :) olabilir bu arada kimyasal sonuçta her ilaç biraz dengemizi bozuyor.

Sizin sürekli mi gecikme oluyor?
Kan tahlili yaptı gebelik olmadığı için ilacı yazdı

çok garip 10 gün gecikme için hemen ilaç vermiş doktor. benimki 2 ay gecikmeden yazmıyor :) olabilir bu arada kimyasal sonuçta her ilaç biraz dengemizi bozuyor.
Sizin doktorunuz kimse bence Bi daha ona gitmeyin

Arkadaşımda kullanıyordu ama bu ilacı, zararı var mı bilmediğim için soruyorum? Verilmemesi mi gerekiyor
Hayır ben size demedim diğer hanımefendiye dedim doktorunuzun vermesi normaldir 1 haftayı geçen adetlerde doktorlar genelde verir adet olunca 2. Günü hormon testi yapıyorlar genelde

Ben kullandıktan sonra 2-3 gün içinde oldum geçen ay. Ama bu ay yine gecikme oldu etki yapar mı diye düşündüm bu aya

Ben de bu ay kullandım. 13 kasım son regl tarihim. 4 gün oldu biteli. İki gündür lekelenmem var. Adet olabilecek miyim çözemedim

Gecikmeyi son adet tarihine göre hesaplıyorsunuz değil mi? 7 güne kadar normal sayılıyor

Bende kistte yok ilk defa oldu hani 2-3 gün gecikme normal ama ilaç içtiğim günleri de sayarsak 16 gün filan gecikmeden sonra oldum
Gecikme gerçekten stresli birşey. Benim lekelenmem de vardı her gün gecikme sırasında. Psikolojik olarak çok etkiledi beni. Hem de çocuk isterken başladı. Sanırım hiç olmayacak. Adet bile olamıyorum

Öyle düşünmeyin pcoslu çok kişi hamile kalıyor, vakti var diyelim. Zaten çocuk düşünmeye başlayınca psikolojik olarak belirti çıkıyor vücutta ☺ ben bi ay acayip kasık batması yaşadım dedim bu sefer oldu yine yok hakkımızda hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…