tarlusal ve hamilelik

gmzmrt

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2016
313
117
30
arkadaslar merhaba ben 2 aydır adet olmadgm için gecen hafta dr gttim bna söktrücü verdi içtm fakat hala adet olmadm sabah idrar testim pozitif böle bişey basına gelen varmı ?

arkadaslar merhaba ben 2 aydır adet olmadgm için gecen hafta dr gttim bna söktrücü verdi içtm fakat hala adet olmadm sabah idrar testim pozitif böle bişey basına gelen varmı ?
Merhabalar. Daha once boyle birsey yasamadim. 2 aydir ben de adet olmadim. Tarlusal kullandim bekliyorum. Oyuzden merak ettim ama Durumunuz nasil şimdi?

Ben varim cnm adet gunumde olmadim iki uc gun bekledim gene yok test kaptik kan olmak uzere cikmadi ilaci ictim bitti 10 gun olmayinca test yaptik pozitif oglum 16 aylik simdi insallh saglikla kucagina alirsin

Rabbim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin insallah.
Gebeligin görünmediği kan degeriniz? Tarlusaldan once yani?
Pko ya da duzensizlik var miydi bi de?
Oglum oldu cnm 16 aylik simdi saol cumlemizinkini korusum rabbim valla bilmiyorum cnm dr aradi negatif dedi ilaci ic adet olup gel dedi pkoluyum ben

Bende 9ekimde olmam gerekirken 11nde oldum.sadece 1gun sürdü oda kahverengi akıntı şeklinde oldu normal adetim kacgunde bitiyorsa bekledim kan verdim 0.100 çıktı.negatifti doktor tarlusal verdi kullandım.bugun 11nci gün daha adet olmadım Allah hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…