Tarlusal kullanip hamile kalanlar

Bahar64

🕊🕊
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2021
271
90
28
Tarlusal kullanmadan önce 3 ay boyunca adet olmadım ve hamilelik belirtim hiç yoktu tarlusal kullandım 10 günü geçti hala olmadım bugün sabah evde idrar testi yaptım cift çizgi çıktı yenice de kan testi verdim ama korkum var bu hapi kullanırken ilişkiye girdim eşimle o ara olmuş olabilir mi bu tarlusalin etkisi bebeği düşürür mü bu durumu yaşayan var mı lütfen yardım edin düşünmekten hiç keyfim mutluluğum kalmadı

Merhaba bende 1 yıldır evliyim vajinusmus hastasıydım 14 gün oldu aşalı 18 ağustosta yendim bu süreçte hiç korunmadık son reglim 24 Temmuz yumurtlama dönemimde geçti adetim 25 ağustosta olacaktı olmadı doktora gittim bi yumurtam patlamış çok fazla yumurtlığım varmış kan testi yaptı herşeyim normal gebelik yok gebeliğe engel bi durum yok dedi tarlusal verdi bugün ilacı ikinci kez içtim sabah akşam içiyorum içtiğim günlerde ilişki yaşarsam hamilelik olur mu acaba ? İçip hamile kalanları duymuştum ilaç bittikten sonra regl i bekliycem olmazsa hamile olma olasılığım nedir acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…