Tarlusal böyle bir etki yapar mı?

-Bibli

gardım sağlam,güllerden tuğla⚜️
Kayıtlı Üye
31 Mart 2022
4.868
15.432
Merhaba.Dr randevusu aldım lakin gecikmemin 3.günündeydim.Muayenede sorun görünmedi. Beta HCG bakıp tarlusala başlayalım dedi Dr. Beta 1.20 çıktı,tarlusal bitti adet olmadım hala. Hayatımda ilk kez bu kadar gecikiyorum. Gün aşırı damla şeklinde kahverengi leke oluyor devamı yok. Tarlusal yapar mı böyle devamı gelmeyen lekelenme?

Merhaba.Dr randevusu aldım lakin gecikmemin 3.günündeydim.Muayenede sorun görünmedi. Beta HCG bakıp tarlusala başlayalım dedi Dr. Beta 1.20 çıktı,tarlusal bitti adet olmadım hala. Hayatımda ilk kez bu kadar gecikiyorum. Gün aşırı damla şeklinde kahverengi leke oluyor devamı yok. Tarlusal yapar mı böyle devamı gelmeyen lekelenme?
tarlusaldan sonra 10 ıcınde adet oluyosun zaten. gecıkmenın 3. gunundeysen tarlusalı ne zaman ıctın?

tarlusal bıttıkten 10 15 gun sonra adet olursun 3 gun sonra olan da var 15 gun sonra olan da kısaca. ama genelde 10 :))
Ben tarlusal kullandım günde 2 doz aldım son 2 doz kaldığın da regli oldum gebelik söz konusu olsaydı hap hiç etki etmezdı degil mi bilgisi olan var mı

Ben tarlusal kullandım günde 2 doz aldım son 2 doz kaldığın da regli oldum gebelik söz konusu olsaydı hap hiç etki etmezdı degil mi bilgisi olan var mı
tarlusal hamıleyken kullanılabılen grupta degıl dıye bılıyorum. düşük yaptırmasa da zarar verebılıyor. oyle bı suphen varsa test yap

Ben tarlusal kullanıp hiç adet görmedim hamile de değildim Protestan verdi ve adet gördüm

X