Tarlusal Adet söktürücü

Masumm

Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2023
243
44
30
Arkadaşlar tarlusal adet söktürücü günde kaç kez alınmalı kimi 3 kimi 2 kimi 1 dio

Yazmadı bana doktor olmazsan al saten devlet karşılanıp dedi öyle aldım olmayınca test yaptım da

Arkadaşlar tarlusal adet söktürücü günde kaç kez alınmalı kimi 3 kimi 2 kimi 1 dio
Ben günde 1 tane diye kullandım ama her adetinde kullanacaksan rahim duvarını kalınlaştırıyor uzun süreli kullanımda nilgin olsun

Yazmadı bana doktor olmazsan al saten devlet karşılanıp dedi öyle aldım olmayınca test yaptım da
Bana doktor sabah akşam iç dedi 6 günden ilaç bitiyor sonra ki 1 hafta da adet geliyor

Kizlar 45 gündür adet görmedim kadın doğum doktoruna gittim bana çikolata kistin var dedi 4santim birde rahim kalınlaşması var dedi adet söktürücü yazdı tarlusal sabah akşam kulandim doktorun dediği gibi 6 gün sonra bitti ilacım ama şöyle bir durum var dünden beridir bir iki damla kahve rengi etrafı icide kırmızı pembe bı leke tarzinda kanama geliyor ama karın ve kasık ağrım çok fazla bu normalmi?

Adet olacak olabilirsiniz

Adet olacak olabilirsiniz
Oldum ama çok az geliyor leke tarzinda bu normalmi

Oldum ama çok az geliyor leke tarzinda bu normalmi
Merhaba sizinle aynı durumdayım sonrasında söküldümü adetiniz? Benimde tarlusal biteli 5 gün oldu günlük pedi çok az kirletecek kadar kahverengi akıntım var birde peçeteye gelen damla damla sulu pembe kan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…