Tarık Akan, Gökçeklere hakaretten beraat etti

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Tarık Akan, Gökçeklere hakaretten beraat etti
Paylaş Paylaş
“Melih Gökçek’in kafasında, heykele tüküren, heykelleri kaldıran bir IŞİD mantığı vardır"
page_tarik-akan-gokceklere-hakaretten-beraat-etti_909544888.jpg

inPaylaşın
Tarık Akan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek’e “hakaret” ettiği iddiasıyla hakkında açılan davada beraat etti.

Sözcü’nün haberine göre Akan, Melih Gökçek ve Osman Gökçek’in kendisini “Berkin Elvan’ın sonunun sorumluları” diye hedef almasının ardından “Melih Gökçek’in kafasında, heykele tüküren, heykelleri kaldıran bir IŞİD mantığı vardır. Oğlu da aynı mantıktadır” demişti.

Bakırköy 43. Asliye Ceza Mahkemesi’nce görülen davada Tarık Akan, kendisine yönelik suçlamalardan beraat etti.

“IŞİD mantığı vardır”
Berkin Elvan’ın katillerinin bulunması için “Hayatı Durdurun” çağrısı yapan Tarık Akan’a, Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek sahibi olduğu Beyaz TV’den “Başta Tarık Akan olmak üzere asıl provokatörler ve Berkin Elvan’ın sonunun sorumluları bu zihniyetlerdir. 11 Mart anma törenlerinde bunların hiç biri orada yoktu. Hepsi başka yerlerdeydi” demişti.

Osman Gökçek’in sözlerine 13 Mart’ta Odatv’den yanıt veren Tarık Akan, “Melih Gökçek’in kafasında, heykele tüküren, heykelleri kaldıran bir IŞİD mantığı vardır. Oğlu da aynı mantıktadır” diye konuşmuştu.
http://t24.com.tr/haber/tarik-akan-gokceklere-hakaretten-beraat-etti,320356

Berkin bir anda paylaşılamaz oldu, akıl alır gibi değilo_O geçen gece de bir TV kanalında Nasuh'a sinirlenen bir zatı muhterem gezide ölenler için o ölüler bizim ölülerimiz, onlar üstünden siyaset yapmayın dedi :KK64:

Allah Allah, yoksa TV karşısında uyuyakaldım da rüya mı görüyordum :confused:çimdikledim kolumu uyumuyormuşum, sanırım dünya tersine dönmeye başladı:KK45:

İnsan olacak kıymet değer yok zaten, öldükten sonra kıymetli ve değerliyiz..
Doğu da neredeyse olağanüstü hal ilan edildi.. Oradaki sivil çocuklarda berkin elvan gibiler..

X