Tarçın kayıp

guardian_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
1
0
59
16 aylık erkek ingiliz spaniel cocker tüm aramalarımıza rağmen bulunamadı gören yada bulanlar lütfen bana ulaşabilirmisiniz. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXlütfen bu maili üye olduğunuz tüm gruplara ve adres defterinizdeki arkadaşlarınıza iletirmisiniz.
1 aydır kayıp, bahçelievler mh.billur sk. bahadır konakları eskişehir bu adresten sokak köpeklerinin peşinden gitmiş (böyle yazıyorum neden derseniz tarçın benim elime doğdu annesi benimle zamanı gelince tarçını bir aile dostumuza verdik 18 agustosta tarçını vermiş olduğumuz ailenin sağlık problemleri nedeni ile geri aldık traşı ve yapılması gereken tedavileri yapıldı yeni bir yuva arayışına başladık, cansu kaya- selçuk ünal çifti ramazan bayramından bir kaç gün önce tarçını yeni ailesi olarak bizden aldılar 21-22 ekim günü msn den bir haber tarçın kaçtı yakalayamadık, onlarda aradı ama ümitlerini kestiler ben oğlumu aramaktan vazgeçmiyeceğim, eskişehirde safkan büyük bir hayvanın satılması çok zor onun için türkiye genelinde aramaya karar verdim fotoğraflar nette dolaştığı müddetce tarçını bulmamız kolaylaşıcak diye düşünüyorum.

Eklentiler

• $15092008129.jpg
    $15092008129.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 49
  • $tarçınn.jpg
    $tarçınn.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 73
  • $tarçın.jpg
    $tarçın.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleyen: Moderatör:
X