tantitoni acil yorum:(:(

arrisonamus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2012
114
1
kızlar tantitoni çelik tencere, seramik tencere yada yemek takımlarını kullanan varsa fikirlerinize ihtiyacım var acil. Tantitoni de indirim var bu aralar..eğer bu ürünler hakkında fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim alıp almamak konusunda kararsızım çünkü..

canım bende sadece kek kalıbı var ama genede o markanın ürünlerinin kaliteli olduğunu düşünmüyorum tencere çok önemli bence ve bilindik ve kaliteli bir marka almanı tavsiye ederim.

canım bende sadece kek kalıbı var ama genede o markanın ürünlerinin kaliteli olduğunu düşünmüyorum tencere çok önemli bence ve bilindik ve kaliteli bir marka almanı tavsiye ederim.

aslında ben her ne kadar biraz tuzlu olsa da tantitoninin yemek takımını çok beğendim ve yanında da hediye çeki veriyor.hediye çeki de günlük yemek takımı seramik ve çelik tencere almaya yetiyor. Ama bir yandan senin de dediğin gibi canım tencereler en azından kaliteli olmalı diyorum.Bu yüzden kafam karıştı çok.

tantitoninin seramik tencere setini aldım yakın bi zamanda kullanıyorum ve bi sorunum yok.Hatta çok kolay temizleniyor.Memnunum anlayacağın

Son düzenleme:

kesinlikle ayşegülle aynı fikirdeyim canım. ben de sadece kek kalıplarını ve bıçaklarını aldım. bıçakları da cidden iyi. ama tencere önemli canım. tantitoni almamanı öneririm :)

kesinlikle esse yi tercih ederim

Merhaba ben tantitoni de çalışıyorum. Ürünlerimiz kaliteli. Bende çeyizimi burdan aldım bir ay önce ve memnunum tavsiye ederim. Özellikle düdüklü çaydanlığı ve granit tencereleri çok güzel.

bana da çok kalitesiz geliyor, bence bildiğin çin malı ıvır zıvır, sadece minik parçaları alırım. ağır parçaları oradan almaya cesaret edemezdim.

Tantitoni bernardo esse bunlar ıvır zıvırcı bu mağazalardaki tencere yemek takımı vb. Kendi ürünleri değil oradan buradan tedarik edilen ürünler yani 500 liraya tedarik edip 1000 tlye kendi markaları adı altında satıyorlar.

Bu konuda Komple Çelik, seramik, granit, porselen vs. üreten üretici firmalara yönelmelisin.

bende genel yorumlara katılacağım :) tantitoniden çelik tencere alınır mı aryıldız korkmaz hisar vs dururken.. tantitonide çok tatlı kek kalıpları var kullanıyorm memnunum. Aynı zamanda brabantia satıyor. brabantia nın servis araç gereçleri alınabilir gönül rahatlığıyla. titanium tencere tavalarıda satılıyor orada bunlarda ağır ve güzel bence.

bana da çok kalitesiz geliyor, bence bildiğin çin malı ıvır zıvır, sadece minik parçaları alırım. ağır parçaları oradan almaya cesaret edemezdim.
Aslında bütün ürünler aynı fabrikadan çıkıyor. Sadece her mağazaya verilen ürünlerde kendi isimleri yazıyor bu işin içinde olduğum için bilgiliyim. Bütün ürünler çinden geliyor karaca esse tantitoni vs bunların ürünlerinde çin malı yok sadece çin'in işçi gücü kullanılıyor bu yüzden ürünlerin üzerinde çinde üretilmiştir yazıyor. Kesinlikle çin malı yoktur...

Kesinlikle seramik tencere önermiyorum hangi mağaza olursa olsun çelik ve granit en iyisi alırken granit,çelik ve döküm tercihiniz olsun...

beni de renkli bıçak çatal kaşıkları cezbediyor. kullanıp sorun yaşayan var mı*?

Bende ürün kalitelerini çok merak ediyorum,kullananlar hanımlar yorum yazabilir mi?
Çelik tencere seti şu kulpleri pembe olan ve granitleri kullanan var mı bayanlar.Özellikle kulpları kalpli pembiş granit kaplama alüminyum tencereleri var çok tatlı onları çok merak ediyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…