tansiyonla ilgili bi sorum olacak??????????

ballxixm53

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
1.960
3
42
kızlar 5+3 günlük hamişim ama 2 gündür tansiyonum acayip düşüyo dünyam dönüyo neden olabilir normalmi cvp verirseniz sevinirim

tebrik ederim canım. a.s.
.çok normal canım hamileliğin ilk aylarında beta hcg değerinin nin hızlı yükselmesinden kaynaklanıyo. zamanla normale dönüyo canım. sen bol bol dinlen ve bol sıvı gıda ayran falan iç iyi gilir.a.s

evet bendede oluyordu tabi ben hamile oldugumu bilmiyordum başka mesele tebrik ederim dinlenmelisin bol bol ve su çok içmelisin sıvı almalısın ve genede saglık olagına git ölçtür ok

drumu aradaım progestan kullanıyorum heralde o yapıyo dr ilcı kes içme dedi olmazsa iğnesini veririm dedi çok kötü yaptı beni ya

drumu aradaım progestan kullanıyorum heralde o yapıyo dr ilcı kes içme dedi olmazsa iğnesini veririm dedi çok kötü yaptı beni ya

evet canım progestanda baş dönmesi uyku ve sersemlik yapar. ama kullanmasanda riskli .bebiş için valla herşeye katlanıyoz bu kadınların hakkı ödenmez .sen yatıp dinlen canıma.s

evet canım progestanda baş dönmesi uyku ve sersemlik yapar. ama kullanmasanda riskli .bebiş için valla herşeye katlanıyoz bu kadınların hakkı ödenmez .sen yatıp dinlen canıma.s

valla ya herşeye katlanıyoruz onlar sağsalim dünyaya gelsinlerde gerisi boş katlanacaz mecbur öncedede kullanmıştım progestanı ama hatırlamıyorum demekki bişey yapmamıştı bana yoksa hatırlardım gerçi aradan 5 sene geçti kullanalı demekki vücutta değişiyo
tatlicadiarzu:bbo:

canım birincilerde yaş ta tabi küçük olunca kendimizı dinlemiyoduk . ama sonra sonra dediğin gibi huylar ediniyoz. bide daha bilinçli oluyoz.

benim düşük oldu canım çok stres te yaptım
Çok üzgünüm çoook.sen kafana takma hep bebişinin sağlıklı doğacağı günleri düşün.a.s

X