Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

durun ben yeni aldım yaa kutusundan yazam sizee
yağ içinde su emilsiyonu.
üre%4
emollient koryucu ve hidralize edici
lipid oranı %37
200 ml
koruyucular:triklozan,klorheksidinhidroklorit

bende sadece kırmızı ve pembesini beğendim ama böbiri tercihimdir

Viktoria ablamız Hermes'in gönüllü reklam panosu gibidir sempatiksalakcinni

:asigim: :asigim: :asigim:

Ayşecim balım, ben sade çok seviyorum ya ondan hoşuma gidiyor sanırım bitanem olumunekankayizsmile

Triklozan eride dezenfektan olarak kullanılan bir antiseptik. Örneğin doktorlar ve hastane çalışanları cerrahi müdahalelerden önce ellerini triklozanla temizleyebilirler. Tanımı böyleymiş canlar yalnız netteki bir yazıda da şöyle yazıyor

MUSLUK SUYUNDAKİ KLOR, DİŞ MACUNU, DEODERANT, SABUN, LOSYON, KREM VE DETERJANLARDA KULLANILAN TRİCLOSANLA BİRLEŞTİĞİNDE ÖLÜMCÜL OLABİLİYOR

Ne kullanacağımızı ne süreceğimizi şaşırdık vallaha :mymeka:

benim ananemle babanem kullanıodu kardeşime de doktor vermişti bundan. bende dünden beri sürüyom canım. aiilecek hayattayız bişi olmaz:roflol:

oof of kanka bu krem medikal yani, düşün kozmetik markaların nasıl olduğunu artık... :mymeka:

Bir de kızlar, bir şeye dikkat ettim,
Şimdi ben uzun süre İstanbul dışındaydım ya, kaldığım yerde şehir şebeke suyu resmen kokusuzdu. içilebilir suydu (biz içmiyorduk ama)

sonra İstanbula geldiğimde musluk suyunda öyle bir iğrenç koku var ki anlatamam.kafamçokkarıştı
İnsan farklı yere gidince anlıyor.
Resmen çamaşır suyu gibi pis bir koku. dezenfektan olarak ne kullanılıyorsa artık.fisfisfis
Ve buraya gelince gözlerimde sorun oluştu.
suyun rengi bile berrak değil. :bbo:

tüm temizliğimizi yaptığımız suyun içinde bile ne var hiç bilmiyoruz, hep kanser sebebi bunlar bence...
mafoldumben

aprilim son eklediklerin güzelmiş bak en alttakini beğendim ama rangi kötü bide viktoria gacısının kolundaki beyazı beğendim. kaça bunlar balım

ohaaaaa dersem ayıp etmiş olmam dimisempatiksalakcinni
o paraya ben neler neler alırım. hadi aldım diyelim bi kapkaç kurbanı ossam çantayı uçursalar intihar etsem yeridir:roflol:

sempatiksalakcinni Öyle valla yavrum...
Carla Bruni 60 000 dolarlık olanlardan takıyor
bizde Eda Taşpınar 30 000 dolarlık
sempatiksalakcinni

pehh hayatta etmez kadar yafffakannehir yazık vallaha çoğu kişi üste başına doğru düzgün bişey alamıyo bunların çantaya verdiği paraya bak:tomato:

:roflol: Aslında bunların taklidi kolay yapılabilir :roflol:
Güzel yapan bir yer bulsak ta alsak yahu
sempatiksalakcinni

Of be kankam canım çok sıkılıyor bu durumlara:mymeka: Göz göre göre sağlığımızla oynuyorlar :çok üzgünüm:

Kanka kaç dolarlık kaç dolarlık kafamçokkarıştı Yuhanzi :1shok: Milletin sokağa atacak parası bol tabi .Çok çok zengin olsam bile 2 kumaş parçasına o kadar para bayılmam

Son düzenleme:

bunlar moda ikonası ya, ondan kankacım...sempatiksalakcinni

ben bi yemeğimi yiyeyim çorba ve salata-tatlicadiarzu- gelirim yine yarın koçiş evde dışarıda yeriz haliyle kaçırırım bugün hafif yiyeyim bari de dengelensin

Aaaaaay yemişim kanka moda ikonosuyuşmuş :dilcikar::roflol: Kanka bir de kokonolar ya bunlar sürekli aynı çantayıda takmazlar.Kimbilir kaç tane çantaları vardır :roflol:

Son düzenleme:
Öyle valla kuzularım...:dilcikar:
Evi satıp Hermes çanta alasım var la
:roflol: :roflol:

sade ve hoşlar boshayallersmile
geçen seni nişantaşına prada açılmıştı bi tane çanta begendim ama denyoyum ya magazadaki en pahalı çantaya göz dikmişim sempatiksalakcinni
aldıgım cevap türk lirası olarak 60 melyardı akannehirakannehirakannehir
o magazayı degel semti terkettim o an :roflol::roflol::roflol:

yemek yiyim gelirim güzeller opuyorumnanaktan ateş almaya gelmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…